„Google Chrome“ naujiena telefonuose – dabar leis taupyti Jūsų turimo interneto kiekį

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-10-28
0 Pasidalinimai
23 Peržiūros

Sunku būtų nesutikti, jog kiekvienas iš mūsų daugiausiai mobiliųjų duomenų sunaudojame naršydami internete. Kiek anksčiau, tai buvo labai didelė daugumos „Android“ išmaniųjų telefonų problema, tačiau „Google“ jau turi sprendimą tiems, kurie nori šiek tiek sutaupyti.

Populiariausia mobilioji naršyklė „Google Chrome“ sulaukė atnaujinimo, kurio dėka atsirado specialus „Lite Mode“ režimas. Aktyvavus šį režimą – Jūs galėsite sutaupyti mobiliųjų duomenų ir taip automatiškai sumažinti savo išlaidas už juos. O aktyvuoti šią funkciją yra itin paprasta!

Norėdami aktyvuoti „Lite Mode“, turite atsidaryti savo „Chrome“ naršyklę ir paspausti ant dešinėje pusėje esančių trijų taškiukų. Tuomet spaudžiame „Settings“ ir kiek žemiau susirandame „Lite Mode“ opciją. Paspaudus belieka tik aktyvuoti šį režimą. Ir tai yra viskas ką Jums reikia padaryti.

Naujasis „Lite Mode“ veikia ganėtinai paprastai. Jums atsidarius kažkurį puslapį internete – iš pradžių bus užkraunama tik ta dalis, kuri yra Jums matoma, o likusi dalis nebus kraunama tol kol nepradėsite slinkti link jos. Įdomu ir tai, jog šis režimas ne tik sutaupys Jūsų mobiliuosius duomenis, tačiau tuo pačiu bus naudojama mažiau telefono operatyviosios atminties. Tai turėtų būti aktualu ne tik tiems, kurie turi pigesnius interneto planus telefone, tačiau ir pats įrenginys yra kiek senokas.

Verta paminėti ir tai, jog vėliau grįžus į tą patį nustatymu punktą, Jūs galėsite peržiūrėti kiek duomenų buvo sutaupyti ir taip įsivertinti ar Jums reikalingas toks režimas ir kokia tiksli jo nauda Jums.


Parašyti komentarą