„Google“ kamera – kaip įsirašyti programėlę į savo „Android“ telefoną?

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-10-20
0 Pasidalinimai
54 Peržiūros

Šiuo metu „Google Camera“ yra vienintelė programėlė, kuri pilnai išnaudoja visas telefono vaizdo kameros galimybes. Ši aplikacija su įspūdingu nuotraukų apdorojimo algoritmu iki šiol buvo prieinama tik „Google Pixel“ telefonų savininkams, tačiau dabar ja gali džiaugtis visi naudojantys „Android“ – net ir biudžetinių išmaniųjų turėtojai. Tiesa, už tai reikėtų dėkoti ne „Google“, o pavieniams programinės įrangos kūrėjams, kurie pritaikė „GCam“ prie įvairių išmaniųjų telefonų.

Įdiegę šią programėlę jūs ne tik džiaugsitės geresne nuotraukų kokybe, bet ir galėsite išnaudoti papildomas funkcijas, tokias kaip fotografavimą naktį ar astrofotografiją. Šiame mini-gide pateiksime detalią informaciją, kaip įsirašyti „GCam 7.0“ ir išnaudoti programėlės teikiamus teikiamus privalumus.

Prieš instaliuojant „GCam“:

  • „Google Camera 7.0“ veiks tik tuo atveju, jei jūsų įrenginys palaiko „Camera2Api“. Norėdami tai patikrinti, įsirašykite „Camera2 API Probe“ programėlę ir atidarykite ją. Jei ekrane išvysite užrašą „LIMITED“, „FULL“ ar „LEVEL3“, vadinasi jūsų telefonas palaiko „Camera2Api“ ir galite tęsti instaliaciją.
  • „GCam“ veikia tik su naujausiomis „Android“ operacinės sistemos versijomis – „Android 9 Pie“ ir „Android 10 Q“.
  • „GCam 7“ vis dar yra testavimo stadijoje, todėl kai kurios funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.

Parsisiuntimo nuorodos:

Priklausomai nuo to, kokį išmanųjį telefoną naudojate, parsisiųskite duomenis reikalingus „GCam 7“ įrašymui.

Net jei nerandate savo telefono modelio šiame sąraše, galite mėginti parsisiųsti vieną iš nurodytų versijų – didelė tikimybė, jog ji vis tiek veiks.

„GCam 7.0“ instaliavimas

  • Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, tai įrašyti parsisiųstą failą. Kadangi įrašinėjate aplikaciją iš nežinomo gamintojo, galite susidurti su problemomis dėl leidimų. Nustatymuose susiraskite programėlių nustatymus ir įjunkite leidimą įrašyti programėles iš trečiųjų šalių.
  • Įjungę leidimą, turėtumėte sėkmingai įrašyti „GCam 7.0“ į savo telefoną. Štai ir viskas, paleidę kamerą galėsite naudotis nauja vartotojo sąsają ir pagerintomis funkcijomis.

Astrofotografijos režimas

Astrofotografijos režimas leidžia kokybiškai fotografuoti dangų ir dangaus objektus. Gaila, tačiau šis režimas susiduria su sunkumais absoliučiai daugumoje įrenginių. Štai keletas paprastų žingsnių, kurie gali padėti išspręsti astrofotografijos problemą:

  • Kameros aplinkoje braukite žemyn ir paspauskite ant krumpliaračio ikonos, kuri nuves jus į nustatymų meniu;
  • Nustatymu meniu apačioje rasite „About“ sekciją – paspauskite ant jos;
  • Atsidariusiame meniu pasirinkite „Advanced Settings“ ir ieškokite „Cuttle“ nustatymo. Nuimkite vėliavėles taip, kaip parodyta paveikslėlyje;
  • Atlikę šiuos žingsnius, grįžkite atgal į pagrindinę kameros aplinką ir pasirinkite nakties režimą. Automatiškai turėtų pasirodyti iššokantis langas, klausiantis ar norite aktyvuoti astrofotografijos režimą.

Svarbu paminėti, jog norint naudotis astrofotografijos režimu, turėtumėte stabiliai laikyti telefoną arba naudoti stovą, Taip pat, aplinkoje turėtų būti tamsu.


Parašyti komentarą