„iOS 14” išbandyti savo „iPhone” telefone galite ir jūs: instrukcija, kaip tai padaryti

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-10
„iOS 14” išbandyti savo „iPhone” telefone galite ir jūs: instrukcija, kaip tai padaryti
0 Pasidalinimai
803 Peržiūros

Banggood

Per birželio 22 dieną vykusią kasmetinę „WWDC” konferenciją, skirtą programinės įrangos kūrėjams, „Apple” pademonstravo naująją „iOS 14” operacinę sistemą, skirta „iPhone” telefonams ir „iPod Touch” grotuvui. Ji pristatė daugybę naujovių, iš kurių didžiausia tapo galimybė namų ekrane tarp aplikacijų ikonėlių įkurdinti ir tam tikrus valdiklius, pavyzdžiui, oro prognozę, nueitus žingsnius ar kalendorių. Apie visas likusias „iOS 14” naujienas galite paskaityti paspaudę čia.

Aplikacijų kūrėjai pirmąją bandomąją „iOS 14” versiją gavo dar birželį, o vakar „Apple”, išleidusi „iOS 14 Public Beta”, atvėrė galimybę naująją operacinę sistemą prieš jos išleidimą rudenį išbandyti visiems norintiems. Žemiau pateiksime instrukciją, kaip tai padaryti.

Įsitikinkite, kad jūsų įrenginys palaiko „iOS 14”

„Apple” šiemet iš palaikomų įrenginių sąrašo nusprendė neišbraukti jokių modelių, todėl jei turite „iPhone”, kuriame veikia „iOS 13”, galėsite išbandyti ir „iOS 14”. Dėl viso pikto žemiau pridedame palaikomų prietaisų sąrašą:

  • iPod Touch (7-tos kartos)

  • iPhone SE (Pirmos ir antros kartos)

  • iPhone 6s ir 6s Plus

  • iPhone 7 ir 7 Plus

  • iPhone 8 ir 8 Plus

  • iPhone X

  • iPhone XR

  • iPhone XS ir XS Max

  • iPhone 11, 11 Pro, ir 11 Pro Max

Išsaugokite savo duomenis

Naujos ir dar juo labiau bandomosios operacinės sistemos versijos diegimas visada kelia riziką jūsų telefono veikimo kokybei. Svarbu suprasti, kad dėl laikino nesuderinamumo su „iOS 14” gali nustoti veikti arba pradėti veikti nekorektiškai tam tikros programėlės, taip pat dėl instaliacijos metu įvykusių trukdžių kyla rizika prarasti asmeninius duomenis. Taigi, kol dar nepradėjote bandymo, rekomenduojama sukurti telefone esančių duomenų atsarginę kopiją.

Tai galite atlikti pasinaudoję debesų talpyklos „iCloud” paslaugomis arba pasitelkę savo kompiuterį. Jei turite „Mac” su „macOS Catalina”, prijunkite savo „iPhone” per USB jungtį, tada nueikite į kompiuterio „Finder” aplikaciją ir šoniniame meniu pasirinkite jį. Tada spauskite „General” ir pasirinkite „Back Up”, naudojant kompiuterio talpyklą.

Jei esate „Windows” kompiuterio savininkas, prijunkite savo „iPhone” per USB jungtį, atidarykite atsisiųstą „iTunes” aplikaciją, viršutinėje kairėje dalyje spauskite „Summary” ir „Back Up Now”.

Užsiregistrukite ir atsiųskite „iOS 14 Public Beta”

Pirmiausia paimkite į rankas tą telefoną, į kurį norite instaliuoti „iOS 14 Public Beta”, ir apsilankykite oficialioje „Apple Beta Software Program” svetainėje ir užsiregistruokite joje su savo „Apple ID”. Vadovaudamiesi svetainėje pateikiama informacija atlike reikiamus žingsnius, kurie leis įtraukti jūsų įrenginį į Beta programą.

Tai turėtų suteikti jums galimybę atsisiųsti specialų konfigūracijos profilį. Kai tai atliksite, eikite tiesiai į nustatymus, kurių viršuje pamatysite „Profile Downloaded” skiltį. Spustelėkite ant jos ir instaliuokite atsisiųstą profilį. Galų gale, eikite į „General” - „Software Update” ir, jeigu viską atlikote teisingai, ten turėtų pasirodyti pasiūlymas atsisiųsti „iOS 14 Public Beta”!


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo