Ištrynėte svarbų pranešimą? Kaip jį atkurti „Android“ telefone, keletas paprastų patarimų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-08
Ištrynėte svarbų pranešimą? Kaip jį atkurti „Android“ telefone, keletas paprastų patarimų
0 Pasidalinimai
1289 Peržiūros

Banggood

„Android“ operacinės sistemos pranešimų meniu gali itin greitai užsipildyti, o šį išvalyti net neperžiūrėjus yra labai paprasta. Jei jums taip atsitiko ir manote, kad į nebūtį atsitiktinai pradanginote kažką svarbaus, tai vis dar galite atkurti.

Pagrindinės „Android“ operacinės sistemos (angl. „Stock Android“) vartotojai gali atkurti prarastus pranešimus savo „Android“ įrenginiuose surasdami pranešimų istoriją. Įrenginiams su kitokia vartotojo sąsaja (kaip „Samsung Touchwiz“) šis būdas gali būti neprieinamas, tačiau egzistuoja kitas programėle paremtas sprendimas.

Kaip gauti prieigą prie „Android“ pranešimų istorijos

Pranešimų žurnalas pirmą kartą pristatytas buvo dar „Android 4.3 Jellybean“ versijoje ir vis dar yra prieinamas nuo „Android Lollipop“ iki „Android Pie“ versijų.

Pranešimų žurnalas leidžia peržiūrėti ištrintus pranešimus (iš tiesų, galite matyti visus sistemos pranešimus), tačiau tai prieinama tik per praktiškai įslaptintą valdiklį. Daugybėje išmaniųjų telefonų visų pirma reikia įgalinti „Gamintojo nustatymus“, kad šis valdiklis būtų atrakintas ir jūs galėtumėte atkurti prarastus pranešimus.

Norėdami atrakinti gamintojo nustatymus, eikite į savo išmaniojo telefono „Nustatymai“ > „Apie telefoną“ ir tuomet keletą kartų spustelėkite ant „Versijos numeris“. Po trijų ar keturių spustelėjimų gausite pranešimą ekrane, kuris nurodo, kad esate kūrėjas (tai taip pat prideda naują skiltį jūsų nustatymų meniu).

Kaip atkurti pranešimus „Android“ operacinėje sistemoje

  1. Ilgai nuspauskite ant tuščios vietos jūsų „Android“ pagrindiniame ekrane ir tuomet spustelėkite ant „Valdikliai“.
  2. Perbraukite kairėn arba slinkite valdiklio meniu žemyn iki kol pamatysite nustatymų nuorodų valdiklį.
  3. Ilgai nuspauskite valdiklį iki kol iškils jūsų pagrindinis ekranas, tuomet nustumkite šį į jūsų norimą pagrindinį ekraną.
  4. Atsiradusiame nustatymų nuorodos meniu paslinkite žemyn ir spustelėkite „Pranešimų žurnalas“.
  5. Pranešimų žurnalo nuoroda atsiras jūsų pagrindiniame ekrane. Tiesiog spustelėkite ant jos ir turėsite prieigą prie savo pranešimų istorijos bei galėsite atkurti tuos praleistus pranešimus.

Atsidūrę pranešimų žurnale pamatysite aktyvius pranešimus baltame fone ir uždarytus pranešimus pilkame fone. Galite spustelėti ant pilkų pranešimų, kaip tai padarytumėte įprastai, ir būsite nukreipti tiesiai į pranešimo vietą.

Programėle paremti sprendimai

Aukščiau nurodytas sprendimas veikia puikiai pagrindinės „Android“ versijos vartotojams, tačiau mes nusivylėme sužinoję, kad šis neveikia išmaniesiems telefonams, kurie turi kitokią vartotojo sąsajos sąranką, kaip tai yra su „Samsung“ telefonais. Laimei, yra viena naudinga programėlė, kuri veikia su visais telefonais ir suteikia galimybę efektyviai atkurti bei tvarkyti jūsų pranešimų istoriją.

Pranešimų istorijos žurnalas (angl. „Notification History Log“) – tai „ikva eSolutions“ sukurta ir tinkamai parengta programėlė, kuri išsaugo visų pranešimų žurnalą (iki vienos dienos senumo, bet galite sumokėti už kur kas senesnius). Aktyvavus „Išplėstinė istorija“ nustatymus, ši leis įgalinti už tuos pranešimus atsakingas programėles. Tam tikras programėles galite priskirti į juodąjį sąrašą ir tinkinti, kas bus įrašyta atkūrimui. Apskritai tai yra ganėtinai naudinga net su nemokama versija.

Šaltinis: NextPit

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo