Mobiliųjų žaidimų gerbėjams: penki „Android“ žaidimai, kuriuos šį savaitgalį galima parsisiųsti visiškai nemokamai

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-11
Mobiliųjų žaidimų gerbėjams: penki „Android“ žaidimai, kuriuos šį savaitgalį galima parsisiųsti visiškai nemokamai
0 Pasidalinimai
1905 Peržiūros

Banggood

Sinoptikai žada lietų, o tai yra puiki proga išbandyti naujiems žaidimams. Dar vakar „Android“ telefonuose esančioje „Play Store“ parduotuvėje atsirado penki žaidimai, kurie šiuo metu yra prieinami nemokamai, todėl siūlome pasinaudoti tokia galimybe ir išbandyti juos jau dabar.

Visi žemiau esantys žaidimai yra mokamai, tačiau juos nemokamai įsidiegti galima nuo liepos 10 dienos. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog tokia galimybė yra riboto laikotarpio, todėl jeigu kažkas užklius už Jūsų akies – nelaukite ir įsirašykite jau dabar.

Superhero Fight: Sword Battle – Action RPG Premium

Kelis eurus kainuojantis žaidimas buvo nemokamai prieinamas ir anksčiau, o dabar ir vėl puiki proga įsirašyti šią versiją. „Super Fight: Sword Battle“ žaidime Jūs turite išgelbėti Žemės planetą nuo robotų monstrų.

Šį žaidimą nemokamai parsisiųsti galite tik šio savaitgalio metu, o jeigu spėsite tai padaryti, tai Jūs nemokamai gausite ir šiokių tokių privalumų: nematysite jokių reklamų, gausite 10 tūkst. auksinių, 200 deimantų bei atrakinsite „Cliff“ herojų.

Norėdami parsisiųsti šį žaidimą – spauskite čia.

ABC Memory Match

Norite pagerinti savo atmintį? Tuomet rekomenduojame išbandyti šį žaidimą. „ABC Memory Match“ standartinė kaina siekia maždaug eurą, tačiau artimiausias dvi dienas jis bus prieinamas nemokamas.

„ABC Memory Match“ yra sukurtas visiems šeimos nariams – nuo mažiausių iki didžiausių, o žaidime rasite ir pačių įvairiausių sudėtingumo lygių, kurie skirti įvairaus amžiaus grupėms.

Norėdami parsisiųsti šį žaidimą – spauskite čia.

Summer Pro

Dar viena proto mankšta. „Summer Pro“ žaidimas puikiai tiks tiems, kurie nori pagerinti savo susikaupimą, sumažinti užplūdusį stresą ar patobulinti savo matematikos žinias. Žinoma, dabar galite įsidiegti versiją, kuri neturės jokių reklamų, o tai Jums nekainuos nieko.

 Norėdami parsisiųsti šį žaidimą – spauskite čia.

Sudden Warrior Plus

Veiksmo RPG žaidimas, kuriame Jūs valdote savo kareivį. Žaidimas siužetas labai paprastas – su savo kovotoju Jūs vykdote įvairiausias misijas, kurių metu teks sudalyvauti tikrai įdomiose kovose. Artimiausias tris dienas, parsisiuntus šį žaidimą, papildomai gausite 200 magiškų akmenų, kuriuos galėsite panaudoti savo kareivio reikmėms.

Norėdami parsisiųsti šį žaidimą – spauskite čia.

Color Link Deluxe VIP

Jeigu mėgstate dėlioti įvairiausias dėliones – tai gali būti puikus užsiėmimas šį savaitgalį. Žaidimo esmė labai paprasta, Jums tereikia pastatyti skirtingų spalvų vamzdelius bei taip visiškai padengti žaidimo tinklelį. Rekomenduojame išbandyti!

Norėdami parsisiųsti šį žaidimą – spauskite čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Huawei P11“ turėtų pasižymėti įspūdingų duomenų kameromis, o pristatymas planuojamas „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo