Penktadienis, gruodžio 14, 2018
Patarimai

Naujausios „Android“ programėlės – penkios išbandyti vertos aplikacijos #1

218peržiūros(-ų)

Ar yra tekę kada atsidaryti „Android“ telefonuose esančią „Play Store“ parduotuvę ir ieškoti naudingų programėlių, kurios papildytų Jūsų išmanųjį telefoną? Telefonai.eu nuo šiol kiekvieną pirmadienį Jums pateiks penkias naujas programėles, kurios gali itin naudingai papildyti Jūsų įrenginį.

Norime atkreipti dėmesį, jog visos penkios programėlės yra pakankamai naujos arba visai neseniai atnaujintos.

„Shorty“ – įvairios sparčiosios ikonos

Net neabejojame, kad dauguma mūsų turi įvairių sparčiųjų ikonų (ang. shortcut icons) ant savo telefono darbalaukio. Tai padeda greičiau pasiekti dažniausiai naudojamas programėles ar puslapius, kuriuose lankomės dažniausiai. Tačiau ar kada norėjote susikurti sparčiąją ikonėlę dažnai peržiūrimiems dokumentams ar mėgiamiausioms dainoms? „Shorty“ yra būtent tokia programėlė! Ši aplikacija visiškai nemokama, be jokių reklamų ir tikrai itin patogi, todėl rekomenduojame ją išbandyti.

Parsisiųsti

„Power Shade: Notification Bar Changer & Manager“

Bene dažniausiai naudojama išmaniojo telefono dalis – viršutinė pranešimų juosta. Mūsų rekomenduojama programėlė Jums suteiks galimybė pakeisti jos išvaizdą – spalvų keitimas, dizaino elementų užapvalinimas ir panašūs dalykai. Tiesa, ši aplikacija turi ir mokamą versiją, kuri Jums suteiks dar daugiau koregavimo galimybių.

Parsisiųsti

„Anti-theft Security“ – telefono apsauga vagystės atveju

Kaip išduoda programėlės pavadinimas, ji skirta tam, kad pavyktų surasti Jūsų pavogtą ar pamestą išmanųjį telefoną. Vienas didžiausių šios aplikacijos privalumų – galimybė atgauti telefone esančius duomenis. „Anti-theft Security“ yra tikrai labai geras papildymas standartinėms „Google“ saugumo paslaugoms.

Parsisiųsti

„WaveEditor“

Jeigu dažnai įrašinėjate įvairius garsus su savo išmaniuoju „Android“ telefonu – rekomenduojame išbandyti „WaveEditor“. Ši aplikacija yra itin funkcionali ir palaiko daugybę skirtingų garso failų. Žinoma, programėlė yra tinkama ir tiems, kurie mėgsta redaguoti tam tikras dainas, nes ji turi ne tik rankinius, tačiau ir vizualius įrankius – FFT, osciloskopas ar spektrograma.

Parsisiųsti

„Inware“

Tikriausiai ne kartą teko susimąstyti kas naudoja ir kokius telefono resursus naudoja Jūsų turimos programėlės. Šios aplikacijos dėka Jūs matysite ne tik visą informaciją apie savo įrenginį, tačiau ir galėsite patikrinti kiek resursų naudoja Jūsų programėlės. Sužinokite kiek operatyviosios (RAM) atminties sunaudoja, kaip veikia procesorius, kokia ekrano raiška ir pan. Tiesa, ši programėlė yra dar kūrimo stadijoje.

Parsisiųsti

O Jūs ar išbandėte vieną iš šių programėlių? Kuri Jūsų nuomone yra verčiausia dėmesio ir kodėl? Palikite savo nuomonę apie mūsų penketuką komentaruose, o jeigu žinote vertų paminėjimo aplikacijų – nurodykite ir jas!

1 komentaras

  1. p.Lukai, gal kur matėt programėlę, kuri neleistų užrakintam telefonui keisti parametrų, esančių telefono “viršuje”. Minty turiu wifi/duomenų įjungimą ar išjungimą, lėktuvo skrydžio nustatymą ir pan. Čia tie greitieji nustatymai ar kaip juos ten.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.