5 geriausi kiniški telefonai iki 100 eurų (2020 liepa)

Ignas Petrikonis

2020-07-09, 17:10 (atnaujinta 2021-04-27, 00:37)

8 komentarai (-ų)
5 geriausi kiniški telefonai iki 100 eurų (2020 liepa)

Jei po pandemijos jaučiatės plikas basas, o jūsų telefonas jau leidžia paskutinį atodūsį arba tiesiog nesate iš tų žmonių, kurie linkę išlaidauti brangiam išmaniajam, atėjote ten, kur reikia. Taip, šiais laikais iš tiesų galime rasti padorių išmaniųjų telefonų, kurių kaina nesiekia 100 eurų. Žemiau pateikiame 5 geriausius iš jų.

1. „Realme C3”

„Realme C3” yra naujausias biudžetinės klasės išmanusis iš šios „Oppo” dukterinės kompanijos asortimento. Iš specifikacijų galime paminėti didelį 6,5 colio įstrižainės HD+ raiškos ekraną su siaurais rėmeliais ir lašo formos išpjova priekinei kamerai - tai leis patogiai ir maloniai atlikti visas užduotis, o galbūt netgi retekarčiais pasimėgauti ir vienu kitu filmu.

Įrenginio širdis - „MediaTek Helio G70” procesorius, kuriam sklandžiai veikti padeda 3GB operatyviosios ir 32GB vidinės atminties. Beje, pastarąją dar galima išplėsti atminties kortele. Malonią vartotojo patirtį garantuoja naujausia Android 10 operacinė sistema su specialia „Realme UI” sąsaja.

Nugarėlėje randame 2 kameras - 12MP pagridinį jutiklį ir 2MP gylio sensorių, padedantį įamžinti sulieto fono nuotraukas. Už asmenukes atakinga 5MP priekinė kamera. Na, o kad nereikėtų baimintis pernelyg toli atsitraukti nuo elektros lizdo, gamintojas įmontavo itin didelę 5000mAh bateriją.

2. „Redmi 7”

„Redmi 7“ pasižymi 6,26 colių įstrižainės ekranu su HD+ raiška. Viršutinėje jo dalyje turi nedidelę lašo formos išpjovą, kurioje įmontuota asmenukėms skirta kamera su 8 MPx raiškos vaizdo jutikliu. Verta paminėti ir tai, jog nepaisant žemos kainos ekranas yra apsaugotas „Corning Gorilla Glass“ penktos kartos apsauginiu stiklu.

Išmanusis telefonas veikia su „Qualcomm Snapdragon 632“ procesoriumi, o stabilų jo veikimą užtikrina 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti atminties kortele. Verta paminėti ir itin talpią, 4000 mAh talpos bateriją. Reikėtų nepamiršti ir to, jog telefone įdiegta MIUI 11 vartotojo sąsaja, sukurta pagal „Android 9.0 Pie“ operacinės sistemos versiją.

Nors „Redmi 7“ ir yra pakankamai pigus išmanusis, tačiau jo specifikacijos tikrai gali nustebinti. Kiek anksčiau esame apžvelgę „Redmi Note 7“ modelį, kuris mūsų nuomone yra vienas geriausių pasirinkimų rinkoje. Būtent „Redmi 7“ yra kiek pigesnė pastarojo įrenginio versija, o šiuo metu jo kaina yra itin patraukli.

3. „Ulefone Note 8P”

„Ulefone Note 8P“ veikia „Android 10 Go“ sistema, skirta itin pigiems išmaniesiems telefonams. Ši operacinės sistemos versija išsiskiria tuo, jog yra stipriai supaprastinta ir tinkama įrenginiams, kurie nepasižymi galingais procesoriais ar didžiuliu atminties kiekiu. Būtent toks ir yra naujasis „Note 8P“ modelis, kuris turėtų patraukti akį tų, kurie ieško labai pigaus telefono.

Naujasis „Ulefone“ įrenginys, pasižymi 5,5 colių įstrižainės ekranu, kurio viršutinėje dalyje rasime vandens lašo formos išpjovą, kurioje įmontuota asmenukių kamera su 2 MP raiškos vaizdo jutikliu. Išmaniojo telefono veikimu rūpinasi „MediaTek MT6737“ procesorius su 2 GB operatyviosios (RAM) ir 16 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele.

„Ulefone Note 8P“ nugarėlėje taip pat rasime dvigubą kamerą, kurią sudaro 8 MP pagrindinė kamera bei 2 MP raiškos gylio sensorius. Įrenginio veikimą palaiko 2700 mAh talpos baterija, tačiau ji įkraunama per senesnės kartos USB laidą, todėl labai greito įkrovimo čia neišvysime. Verta paminėti ir tai, jog nors šis modelis ir neturi pirštų antspaudų jutiklio, tačiau gamintojas panaudojo veido atpažinimo funkciją, kuri leis geriau apsaugoti šį įrenginį.

Tačiau geriausia žinia yra tai, kad šį modelį paspaudę šią nuorodą galite įsigyti vos už 53,31 euro. Į kainą įskaičiuotas mokesčių siuntimas, tad jei reikia telefono vaikui ar tiesiog darbinio arkliuko, labai rekomenduojame pasinaudoti šiuo pasiūlymu.

4. „Honor Play 3E”

Jei esate „Huawei” telefonų ar „EMUI” vartotojo sąsajos fanas, šis „Huawei” dukterinės kompanijos biudžetinės klasės kūrinys bus kaip tik jums. „Honor Play 3E” pasižymi kompaktišku 5,7 colio įstrižainės ekranu, turinčiu siaurus rėmelius ir lašo formos išpjovą priekinei kamerai.

Sklandžiu veikimu rūpinasi „MediaTek Helio P22” procesorius, 2GB RAM ir 32GB vidinės atminties, kuri išplečiama išorine atminties kortele.

Nugarėlėje rasi vienintelę 13MP f/1.8 kamerą, o asmenukėms skirtas 5MP priekinis jutiklis. Viską vainikuoja 3020mAh baterija ir „EMUI” vartotojo sąsaja.

5. „Ulefone Armor X7 Pro”

Kinijos kompanija „Ulefone“ savo asortimente turi ne vieną itin atsparų išmanųjį telefoną. Gamintojas dar balandžio mėnesį pristatė „Armor X7“ modelį, kurio kaina siekė vos 80 eurų, o dabar pristatė kone identiška kaina pasižymintį „Ulefoe Armor X7 Pro“ įrenginį.

Naujasis „Ulefone“ produktas pasižymi 5 colių įstrižainės ekranu su HD raiška. Nors išmanusis telefonas ir yra labai pigus, tačiau jis turi ir pirštų antspaudų jutiklį bei palaiko veido atpažinimo funkciją. Tiesa, pastaroji nėra tokia saugi kaip „Apple“ telefonuose. Būtina paminėti ir tai, jog „Armor X7 Pro“ turi ir IP68/IP69K saugumo sertifikatus, kas tik patvirtina jo atsparumo savybes.

Išmanusis telefonas veikia su „MediaTek Helio A20“ procesoriumi, kuris turi keturis „Cortex-A53“ branduolius, o taip pat ir „PowerVR GE8300“ vaizdo plokštę. Sklandų „Armor X7 Pro“ modelio veikimą užtikrins 4 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Verta paminėti ir tai, jog telefone jau įdiegta „Android 10“ operacinės sistemos versija.

Dauguma tokio tipo įrenginių pirkėjų, juos renkasi tikrai ne dėl fotografavimo savybių. „Ulefone“ šiame modelyje įmontavo tik vieną kamerą nugarėlėje, kuri pasižymi 13 MP raiškos vaizdo jutikliu, bei 5 MP kamerą priekinėje dalyje. Didelių stebuklų čia tikėtis tikrai neverta, tačiau esant reikalui – nuotraukas užfiksuoti pavyks. „Ulefone Armor X7 Pro“ veikimą palaikys 4000 mAh talpos baterija.

Žinoma, išmanusis telefonas taip pat turi ir ausinių lizdą, kas vis dar yra neatsiejama pigių įrenginių dalis. Deja, tačiau čia nerasime USB-C jungties, vietoje kurios naudojamas senos kartos USB lizdas.

Paspaudę šią nuorodą „Ulefone Armor X7 Pro“ galite įsigyti už 80,15 euro. Į kainą įskaičiuotas mokesčių išvengiantis siuntimas.

8 komentarų

Skaitytojas

"esame Kinijos kolonija,o turėdamas tokį aparatą gali pasididžiuoti esąs KP narys! " - Ponas Niekas, jei nesupratote šitos žinutės, tai nereiškia, kad Pyteris parašė kažką nesąmoningo. Tai tik pabrėžia, kad telefonai.eu lenda kinams be muilo (mano tik nuomonė)

Skaitytojas

Ponas niekas, netiesioginę prasme??? Cituoju:" Bet tu ir trenktas esi, tai namie visus daiktus mesk lauk kas susije su made in china" Man tai čia skamba labai tiesiogine prasme viskas. O dėl komunistinio daikto, kinai ne komunistai? Aš nesivelsiu į politiką, bet Pyterio komentaras buvo labai taiklus ir geras. Daiktai pagaminti komunistų komunistinėje valstybėj, tai kaip jie ne komunistiniai? Jūs čia rašote nesąmones mano nuomone. Nesuprantant susidaro įspūdis, kaip viskas yra ir šaunat bet ką. Sorry brolau, bet taviškis komentaras čia buvo visai ne į temą. O dėl telefonų nebuvimo LT ar kainų buvo ne jums taikyta

Ponas niekas

As jam sakiau netiesiogine prasme, zinau kad ten taip yra kaip pasaket, bet vadinti komunistini daikta k vps nepricom politikos reikalai ten ar pns, taip pritariu kad straipsniu telefonai kartais neatitinka nes ju nera lietuvoj, geriau rasytu kas kokius parduoda tel pigiausiaus pas mus

Skaitytojas

Beje kainos tikrintos pagal šiandien dienos kainos.lt informaciją į kurios arsenalą prekybos vietų iš didžiųjų kiek žinau nepatenka tik Bitė, Telia ir t.t., o lyginama kainos yra pahl didžiuosius prekybos centrus: Topocetras, Senukai, Elektromarkt (jei neišimta, nes dabar priklauso Avitelai, kuri beje ir yra įtraukta čia), Tele2 iš operatorių plius interneto įvairios parduotuvės ir t.t. Tad didijie yra beveik visi čia.

Skaitytojas

Ponas niekas, aš nenoriu įžeidinėti jūsų, bet man atrodo jums jau rašiau, kad surinkimas ir sukūrimas Kinijoje yra du skirtingi dalykai. Puse daiktų ar visi (nors pas mane ne visi) yra surinkti Kinijoje, o ne sukurti. Surinkimas vykdomas pagal griežtas užsakovo sąlygas, maketus ir t.t. Sukūrimas yra pačios įmonės reikalas, tai reiškia, kad ji naudoja savo medžiagas, savo darbą ir t.t. Todėl skiriasi kokybės. Pvz Sony surenkami yra Kinijoje, nes pigi darbo jėga. Sony moka už darbą surinkimo. Bet medžiagos, detalės ir t.t. eina Sony. Vadinasi kokybė yra aukšta. Visokie Oppo ir t.t. kuriame pačių Oppo ir naudoja savas detalęs, kas karts nuo karto būna atsiliepe kokybėje, užtat ir kainos žymiai žemesnės. Iš kur pas jus atsiprašau už įsireiškimą tiek bukumo, tai nesuprantu. Juk kaip rašiau jau rašyta buvo. O dėl Pyterio visiškai sutinku, atsikeli įsijungi telefonai.eu ir matai, kad tu beveik Kinijoje. Nes labai daug rašoma apie Kinijos mano nuomone šlamštą ir dar rašoma pievos (nepatikrintos kainos Lietuvos rinkoje, puse daugiau įrenginių išvardintų nėra Lietuvos prekyboje, bent jau oficialiai)

Skaitytojas

1. Realme C3 - 122.48 eurai
2. Redmi 7 - 129 eurai
3. Ulefone Note 8P - nėra Lietuvos prekybos vietose (oficialiuose)
4. Honor Play 3E (Honor Play - 261.72 eurai) - nėra Lietuvos prekybos vietose (oficialiuose)
5. Ulefone Armor X7 Pro - nėra Lietuvos prekybos vietose (oficialiuose)

Bereikšmis straipsnis, vėl nepatikrinta informacija ir paimta pagal neaišku ką. Žiūrėti telefonai kainuoja Lietuvoje daugiau, kurie yra prekybos vietose (žmonės kurie perka tokius telefonus skaičiuoja ir ta 20+ eurų virš ir, tad jums gal tai centai, jiems ne). Kitų modelių net nėra Lietuvoje. Nežinau kam skirtas straipsnis. Žurnalistinis išsilavinimas jei toks yra mano galva mažai padeda kuo, nes rašoma toks vaizdas tik šiaip, kad rašyti.

Ponas niekas

Pyteris, Bet tu ir trenktas esi, tai namie visus daiktus mesk lauk kas susije su made in china

Pyteris

... esame Kinijos kolonija,o turėdamas tokį aparatą gali pasididžiuoti esąs KP narys!
p. s. KP - komunistinė partija,(Kinijos)
Gausingi sveikinimai, ilgi plojimai - įstojus į KP!

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas