Telefonų ekrano keitimas – kaip sutaupyti pasirenkant tinkamą naują išmanųjį telefoną?

Paskelbė:   Redakcija | 2019-10-25
0 Pasidalinimai
33 Peržiūros

Šiai dienai rinkoje turime daugybę skirtingų išmaniųjų telefonų, o vartotojai gali rinktis ne tik iš skirtingų gamintojų, tačiau ir skirtingų kategorijų įrenginių. Norimą variantą nesunkiai ras ne tik tie, kurie gali sau leisti išleisti didžiules sumas pinigų, tačiau ir tie, kurie mėgsta taupyti. Bet perkant naują telefoną – labai svarbu pasidomėti kiek gali kainuoti ir jo remontas.

Ganėtinai dažna situacija – nusipirkti išmanųjį telefoną, o vėliau sužinoti, jog jo taisymas gali kainuoti kone tiek pat, kiek teko už jį sumokėti pirkimo dieną. Tikriausiai dauguma sutiks, jog dažniausias telefonų gedimas – suskilęs ekranas. Žinoma, tai ne garantinis atvejis, todėl pirkėjui tokiu atveju pačiam tenka pasirūpinti taisymo išlaidomis.

Dažniausiai ekrano keitimo kaina priklauso nuo ekrano tipo. Pavyzdžiui, „Samsung“ telefonų ekrano keitimas visuomet yra ganėtinai brangi paslauga. Kaip pavyzdį galime paimti „Galaxy S8“ telefoną, kuris šiuo metu kainuoja nuo 450 eurų. Nors telefonas yra jau ne vienerių metų senumo, tačiau pakeisti jo ekraną nėra taip pigu. „Samsung Galaxy S8“ ekrano keitimas gali kainuoti pusę tiek, kiek kainavo įsigyti šį telefoną. Žemiausią kainą šiuo atveju gali pasiūlyti taisykla „Teleservisas.lt“, kurie žada pakeisti šio įrenginio priekinę dalį už 179 eurus. Kaip bebūtų, tai sudaro beveik 40 proc. telefono kainos.

Kaip jau minėjome, tai labiausiai nulemia kokio tipo ekranas yra naudojamas telefone. Mūsų paminėtas „Samsung“ telefonas naudoja Super AMOLED ekraną, kuris automatiškai yra brangesnis nei daugumą kitų variantų rinkoje. Galima trumpai pažvelgti į kitą pavyzdį – „Xiaomi Pocophone F1“ išmanųjį telefoną. Lietuvoje šio išmaniojo telefono kaina prasideda nuo maždaug 291 euro, o mūsų jau minėtoje taisykloje jo pakeitimas kainuoja 57 eurus.

Nesunku atlikti matematinį veiksmą, kuris rodo, jog „Pocophone F1“ ekrano keitimas sudaro beveik 20 proc. viso įrenginio kainos. „Xiaomi“ šiame telefone panaudojo IPS LCD ekraną, o tai automatiškai leidžia mums sutaupyti. Žvelgiant į procentalią taisymo ir viso įrenginio kainą, akivaizdu, jog renkantis išmanųjį telefoną labai svarbu atsižvelgti ir į galimas išlaidas taisymui.

Taigi, perkant išmanųjį telefoną svarbu ne tik įsivertinti kiek galite jam skirti, tačiau dar svarbiau yra išsiaiškinti kiek gali kainuoti jo taisymas. Sudužęs ekranas yra viena dažniausių problemų, kurių kartais nepavyksta išvengti. Jeigu turite ribotą biudžetą – būtinai išsiaiškinkite kiek gali kainuoti toks taisymas ir tai gali Jums padėti sutaupyti pinigų netikėtais atvejais.

Mūsų partneriai „Teleservisas.lt“ taip pat turi specialų pasiūlymą Telefonai.eu lankytojams. Jeigu Jums reikalingas Jūsų turimo išmaniojo telefono ekrano keitimas – nurodykite nuolaidos kodą TELEFONAIEU ir gaukite papildomą 10 eurų nuolaidą. Norime atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja tik ekrano keitimui. Norėdami pasinaudoti mūsų nuolaida „Teleservisas.lt“ puslapyje – registruokite savo gedimą jau dabar, o tai padaryti galite paspaudę čia.


Parašyti komentarą