[Akcija] Nuolaidos „Huawei M5“ serijos planšetėms

Išmanieji telefonai šiomis dienomis tampa vis didesni ir didesni, o visa tai turi įtakos planšečių populiarumui. Ir nors dauguma renkasi įsigyti didesnį telefoną, tačiau gamintojai ir toliau stengiasi pasiūlyti planšetinius kompiuterius. Šiandien turime Jums pasiūlyti keletą prietaisų iš Kinijos kompanijos „Huawei“ stovyklos.

Vienas didžiausių Kinijos gamintojų „Huawei“ savo asortimente turi „M5“ planšečių seriją, o internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ šiuo metu galima įsigyti vieną iš šių įrenginių kiek pigiau. 369,99 JAV dolerius kainuojančią „Huawei M5“ planšetę šiuo metu galima įsigyti už 349,99 JAV dolerių, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GBNBSFPM04.

„Huawei M5“ galite įsigyti čia

8,4 colių įstrižainės ekranu su 2K raiška pasižyminti „Huawei M5“ planšetė veikia su aštuonių branduolių „Kirin 960“ procesoriumi. Stabilų šios planšetės veikimą užtikrina 4 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties. Gamintojas taip pat pažymi, jog įrenginys turi aukštos kokybės garsiakalbius, kurie leis mėgautis švariu ir turtingu garsu, kas suteiks geresnius įspūdžius žiūrint filmus.

Planšetė taip pat turi dvi kameras – vieną priekinėje dalyje, o kitą – nugarėlėje. Nugarėlėje rasime kamerą su 13 MPx raiškos vaizdo jutikliu, o priekyje – 8 MPx kamerą, kuri taip pat naudojama ir veido atpažinimo funkcijai. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys turi pirštų antspaudų jutiklį. „Huawei M5“ veikia su 5100 talpos baterija.

Jeigu ieškote planšetės su didesniu ekranu – galima išbandyti galingesnę šio įrenginio versiją. 519,99 JAV dolerių kainuojanti „Huawei M5 Pro“ planšetė išsiskiria net 10,4 colių įstrižainės ekranu. Šią planšetę su nuolaidos kodu GBNBSFPM03 dabar galima įsigyti už 509,99 JAV dolerių.

„Huawei M5 Pro“ galite įsigyti čia

„Huawei M5 Pro“ turi ne tik didesnį ekraną, tačiau ir daugiau atminties. Nors veikia su tuo pačiu „Kirin 960“ procesoriumi, tačiau turi 4 GB operatyviosios atminties ir 64 GB vidinės. Verta paminėti ir tai, jog šio įrenginio veikimą palaiko 7500 mAh talpos baterija.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas