„Amazon“ atnaujina savo planšetes: trys nauji pasirinkimai, kurie vilioja savo žema kaina

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-14
„Amazon“ atnaujina savo planšetes: trys nauji pasirinkimai, kurie vilioja savo žema kaina
0 Pasidalinimai
194 Peržiūros

„Amazon“ yra ne tik gerai visiems žinoma internetinė platforma, kur galima nusipirkti pačių įvairiausių daiktų, tačiau kompanija yra išleidusi ir ne vieną planšetę. Visai neseniai, gamintojas pristatė ir atnaujintą „Fire HD 8“ seriją, kurią papildė trys nauji produktai.

Visos trys naujosios planšetės gavo USB-C įkrovimo lizdus, naujus procesorius bei didesnes operatyviosios (RAM) bei vidinės atminties talpyklas. Tokie atnaujinimai neturėtų stebinti, nes „Fire HD 8“ serija buvo pristatyta 2018 metais, o nuo to laiko praėjo jau kone du metai.

Kaip skelbia gamintojas, naujosios „Amazon Fire HD 8 (2020)“ planšetės veiks su nauju keturių branduolių procesoriumi su 2,0 GHz taktiniu dažniu, kuris garantuos 30 proc. spartesnį veikimą. Pirkėjai šį produktą galės įsigyti su 32 GB arba 64 GB vidinės atminties, kurią dar bus galima praplėsti ir atminties kortele.

Visos trys naujosios planšetės pasižymės 8 colių įstrižainės ekranais su 1280x800 raiška. Taip pat, pranešama, jog „Regular“ ir „Kids Edition“ modeliai turės po 2 GB operatyviosios (RAM), o „Plus“ modelis išsiskirs 3 GB atminties. Nesunku nuspėti, jog labiausiai išskirtinis modelis – skirtas vaikams.

Kaip ir įprasta, „Kids Edition“ bus parduodama su specialiu apsauginiu dėklu. Skelbiama ir tai, jog pirkėjai gaus vienerių metų „Amazon FreeTime“ paslaugų prenumeratą, kuris leis tėvams kontroliuoti jaunųjų atžalų naudojimąsi planšetiniu kompiuteriu.

„Amazon Fire HD 8 (2020) Plus“ modelis išskirs belaidžio įkrovimo galimybe. Verta paminėti ir tai, jog tai bus vienintelis modelis, iš visų trijų, kuris turės 9W greitojo įkrovimo galimybę bei pirkėjai papildomai gaus nemokamą šešių mėnesių prenumeratą „Kindle Unlimited“ paslaugai.

Pranešama, kad standartinis modelis kainuos 89,99 JAV dolerio, o vaikams skirta versija bus parduodama už 139,99 JAV dolerio. „Plus“ modelis, kuris turės spartesnį ir belaidį įkrovimą, parduodamas už 109,99 JAV dolerio.


Parašyti komentarą