„Google“ pasiduoda – daugiau nebekurs planšetinių kompiuterių

Paskelbė:   Lukas | 2019-06-22
„Google“ pasiduoda – daugiau nebekurs planšetinių kompiuterių
0 Pasidalinimai
134 Peržiūros

Neseniai pasirodžiusioje ataskaitoje atskleista, jog „Pixel Slate” bus paskutinis planšetinis kompiuteris kurį išleis „Google”. Šią informaciją patvirtino ir už įrenginių vystymą atsakingas Rick Osterloh. Tiesa, „Google” vis dar teiks pagalbą visiems partneriams, kurie ir toliau kurs planšetinius kompiuterius. Šis žingsnis visiškai logiškas ir ne netikėtinas - planšečių rinką pastaraisiais metais kaustė stipri stagnacija. „Android” operacinė sistema niekada taip ir nesugebėjo pasiūlyti tokios vartotojo sąsajos planšetėms, kokią gavo išmaniųjų telefonų naudotojai.

Nuo šiol „Google” susikoncentruos ties nešiojamų kompiuterių gamyba ir vystymu. Pranešama, jog kompanija visai neseniai nustojo vystyti naujų planšetinių kompiuterių kūrimą, todėl „Pixel Slate” bus paskutinysis išleistas modelis. Kaip bebūtų, „Google” žada tiekti atnaujinimus jau išleistiems modeliams iki pat 2024-ųjų.

Kaip žinote, daug įvairių kompanijų vis dar gamina planšetinius kompiuterius veikiančius su „Android” operacine sistema, todėl „Google” pasižadėjimas ir toliau rengti operacinės sistemos atnaujinimus yra labai svarbus. Abejojama, ar tai turės daugiau negatyvios įtakos “Android” planšetinių kompiuterių rinkai ir sustabdys kitus gamintojus nuo naujų modelių leidimo.

Turint omenyje, jog į rinką vis sparčiau veržiasi lankstomi išmanieji telefonai, kurie dydžiu gali prilygti kai kuriems planšetiniams kompiuteriams, nesunku suprasti išliekantį planšečių poreikį. Kitas itin stiprus planšečių gamintojas - „Apple”, paskelbė, jog pristatys specialią „iPadOS” operacinę sistemą, kuri pasiūlys naujas funkcijas planšečių naudotojams. Taip pat gana realu, jog naująjį „Pixelbook” išvysime dar iki šių metų pabaigos.


Parašyti komentarą