„Apple“ sėkmingai parduoda ne tik telefonus: „iPad“ pardavimų prognozės gali atimti žadą

Niekam ne paslaptis, jog JAV milžinė „Apple“ kuria ne tik išmaniuosius telefonus ar kompiuterius, tačiau ir planšetes. Naujausia informacija rodo, kad šiemet „Apple“ planuoja savo klientams sėkmingai pristatyti apie 60 mln. populiarių planšetinių kompiuterių „iPad“. Informacija pasiekė žiniasklaidą praėjus metams po to, kai bendrovės „iPad“ siuntos pradėjo augti po koronaviruso pandemijos.

Remiantis „DigiTimes“ ataskaita, tikimasi, kad technologijų milžinas 2021 metais savo klientams pristatys 60 milijonų „iPad“ vienetų. Ši žinia mus pasiekė bendrovei ruošiantis išleisti 9 kartos „iPad“ modelį, kuris turėtų pasirodyti jau kitą mėnesį. Be to, „iPhone“ gamintojo „Apple“ planšetiniai kompiuteriai 2021 metais vis dar sparčiai parduodami, o tai reiškia praėjusių metų pardavimo pagreičio tęstinumą. 2020 metais „iPad“ planšečių pardavimai didėjo kiekvieną ketvirtį ir metai po metų augo maždaug 79 proc.

Tikimasi, kad ateinančios, devintosios, kartos „iPad“ pasirodys su nedideliais pakeitimais kitą mėnesį, tiksli data kol kas nėra žinoma. Įdomu tai, kad dalį 60 milijonų „Apple“ planšetinių kompiuterių, kurie bus pristatyti šiais metais, sudaro 2021 metų „iPad mini“, kuris, matyt, atkeliaus kartu su viena labiausiai pertvarkytų, atnaujintų serijų nuo pat pirmojo paleidimo. Pranešama, kad naujojo „iPad mini“ dizainas gali būti panašus į „iPad Pro“ (su plonesniais rėmeliais ir šlifuoto aliuminio galiniu skydeliu). Be to, manoma, kad į prietaiso įjungimo mygtuką bus integruota funkcija „Touch ID“!


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas