Galingiausia planšetė rinkoje: ZTE pristatė naująjį „AxonPad“ modelį, aprūpintą įspūdingomis specifikacijomis

Kinijos kompanija ZTE, dar visai neseniai, pristatė naujus savo produktus, o tarp jų –ne tik aukščiausios klasės išmanusis telefona, bet ir nauja planšetė.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Galingiausia planšetė rinkoje: ZTE pristatė naująjį „AxonPad“ modelį, aprūpintą įspūdingomis specifikacijomis

Kartu su „Axon 50 Ultra“ išmaniuoju telefonu, apie kurį galite skaityti paspaudę čia, buvo pristatyta ir „ZTE AxonPad“ planšetė. Kaip ir telefonas, taip ir planšetė, priskiriami tai pačiai įrenginių serijai, tačiau čia jų panašumai nesibaigia.

Pasak ZTE atstovų, „AxonPad“ planšetė lygiuojasi į „Axon 50 Ultra“ išmanųjį telefoną, o tai reiškia, kad čia naudojamas „Qualcomm“ sukurtas „Snapdragon 8 Plus Gen 1“ procesorius, kas paverčia šį modelį vienu iš galingiausių planšečių rinkoje.

„ZTE AxonPad“ gali pasigirti 12,1 colių įstrižainės IPS ekranu su 2 560 x 1 600 taškų (angl. pixels) raiška, 16:10 kraštinių santykiu ir 120 Hz atnaujinimo dažniu. Planšetė sveria 605 gramus ir yra 6,5 mm storio, neskaičiuojant jokių priedų. ZTE planuoja pasiūlyti įrenginį su klaviatūros dėklu ir aktyviuoju rašikliu, kaip parodyta reklaminėse nuotraukose, tačiau nėra pranešta apie kainą ar kada jie gali būti išleisti.

Be to, „AxonPad“ palaiko 80W greitąjį įkrovimą, kuris naudojamas ir „Axon 50 Ultra“ modelyje. Tiesa, planšetė turi dvigubai talpesnę bateriją – čia naudojamas 10 000 mAh talpos akumuliatorius. ZTE nauji įrenginiai taip pat dalinasi vidiniu saugumo lustu, kuris, kaip teigia kompanijos atstovai, užtikrina vartotojo duomenų šifravimą.

Deja, tačiau ZTE atstovai neatskleidė kada naujoji planšetės pasirodys prekyboje. Šiuo metu nėra žinoma ir galima jos kaina.

ZTE

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas