Kinai reaguoja į besikeičiančias rinkos tendencijas: pristatyta didžiuliu ekranu ir talpia baterija aprūpinta planšetė

Kinai reaguoja į besikeičiančias rinkos tendencijas: pristatyta didžiuliu ekranu ir talpia baterija aprūpinta planšetė

Lukas Snarskis

Kinijos kompanija „Blackview“, kuri daugeliui turėtų būti gerai žinoma dėl jų kuriamų itin atsparių išmaniųjų telefonų, pristato naują įrenginį. Reaguodama į besikeičiančius vartotojų įpročius, ši įmonė pademonstravo naują planšetinį kompiuterį.

Naujoji „Blackview Tab 11” pasižymi 10,36 colių įstrižainės ekranu su 2K raiška, o pati planšetė išsiskiria paprastu ir minimalistiniu dizainu. Ši Kinijos bendrovės naujiena taip pat aprūpinta aliuminio lydinio korpusu su matiniu užbaigimu, o tai, neabejotinai, sukurs stilingo ir prabangaus įrenginio įvaizdį. Verta pastebėti ir tai, jog planšetės storis siekia vos 8,1 mm.

Blackview-Tab-11

Pranešama, kad ši planšetė veiks su „Unisoc T618“ procesoriumi, kuris yra vienas galingiausių tarp šios bendrovės produktų. „Blackview Tab 11“ taip pat turi 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, kurią bus galima praplėsti ir atminties kortele. Šiame įrenginyje taip pat įdiegta „Doke OS_P 2.0“ vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android 11“ operacinės sistemos versiją.

Naujoji „Blackview“ planšetė taip pat turi ir nemažai išskirtinių režimų, kurių puošmena – žaidimų režimas. Kalbant apie šio įrenginio kameras, priekinėje dalyje rasime 8 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą objektyvą, o nugarėlėje – 13 MP kamerą, kuri naudoja „Sony IMX 258“ sensorių.

Blackview-Tab-11-spalvos

Verta paminėti ir tai, jog planšetė turės 6580 mAh talpos bateriją, kurios turėtų pakakti pakankamai ilgam naudojimui. „Blackview“ atstovų teigimu, tokia talpa leis klausytis muzikos maždaug 30 valandų, o filmų sesijos galės trukti iki 5,5 valandų. „Tab 11“ taip pat turi ir SIM kortelių palaikymą, stereo garsiakalbius, o pigiausias modelis kainuos nuo maždaug 302 eurų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Blackview

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas