Netrukus pasirodantys „iPad Air“ planšetiniai kompiuteriai gali pasiūlyti didelę naujovę, čia gali būti panaudoti „Pro“ serijos ekranai

Arnas Balčiūnas

2024-04-22, 14:55

0 komentarų

„Apple“ yra nepriklausoma įmonė, kurianti beveik visas savo įrenginiuose naudojamas dalis. Tai suteikia jiems aiškų pranašumą prieš konkurentus. „Apple“ negamina savo dalių, o bendradarbiauja su specializuotomis įmonėmis, tokiomis kaip TSMC.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Netrukus pasirodantys „iPad Air“ planšetiniai kompiuteriai gali pasiūlyti didelę naujovę, čia gali būti panaudoti „Pro“ serijos ekranai

Internete jau kuris laikas sklando įvairiausi gandai apie naujus „Apple“ planšetinius kompiuterius. Nemažai gandų susiję su „iPad Air“ modeliu, kuris šiemet gali būti pasiūlytas dviejų skirtingų dydžių. Dabar aiškėja, jog naujasis variantas savo galimybėmis gali prilygti net ir „iPad Pro“.

Remiantis naujausia informacija, šiemet pasirodantis „iPad Air“ planšetinis kompiuteris gali pasiūlyti „Mini LED“ ekranų technologiją, kurią naudoja šiuo metu rinkoje esantys „iPad Pro“ modeliai. Šią informaciją pateikė „Display Supply Chain Consultants“ atstovas Rossas Youngas, kuris paprastai yra patikimas tokių dalykų šaltinis.

12,9 colio įstrižainės ekranu aprūpinto „iPad Air“ perėjimas prie „Mini LED“ užtikrintų mažesnį energijos suvartojimą, didesnį ryškumą HDR turiniui ir gilesnę juodą spalvą, lyginant su dabartiniame „iPad Air“ variante esančia IPS LCD technologija.

Akivaizdu, kad „Apple“ turi tam tikrą „Mini LED“ plokščių likutį, kurios buvo pagamintos dabartinės kartos 12,9 colių „iPad Pro“. Tikėtina, kad būtent jas ir planuoja panaudoti naujos kartos „iPad Air“ modeliuose, kas yra pakankamai logiška, turint omenyje, kokie prasti pastaraisiais mėnesiais buvo planšetinių kompiuterių pardavimai.

Nors R.Youngas nieko nepasakė apie būsimajame 10,9 colio „iPad Air“ naudojamą ekrano technologiją, logiška spėti, kad jame vis dar bus naudojamos IPS LCD plokštės, nes 10,9 colio „iPad Pro“, kuriam būtų galima naudoti likusias „Mini LED“ plokštes, nėra gaminamas. Na, nebent „Apple“ nuspręstų mažesnį „Air“ variantą pasiūlyti su kiek didesniu ekranu.

JAV technologijų bendrovė kol kas nėra paskelbusi, kada debiutuos naujieji „iPad Air“ planšetiniai kompiuteriai, tačiau tai gali įvykti jau kitą mėnesį.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas