„Nokia“ tokio įrenginio dar nebuvo pristačiusi: aiškėja pirmosios savybės ir galima kaina

„Nokia“ tokio įrenginio dar nebuvo pristačiusi: aiškėja pirmosios savybės ir galima kaina

Ina Jonaitienė

2021-07-31, 13:35

Per pastaruosius keletą metų „Nokia“ prekinį ženklą valdanti bendrovė „HMD Global“ pristatė ne vieną išmanųjį telefoną. Tačiau naujausi gandai rodo, kad gamintojas neketina tuo apsiriboti ir jau netrukus turėtų pristatyti naują planšetinį kompiuterį.

Pranešama, kad „Nokia T20“ planšetė neseniai buvo pastebėta EEB duomenų bazėje su modelių numeriais TA-1392 ir TA-1397. Pranešama, kad naujasis „Nokia“ įrenginys turės 10,4 colių įstrižainės ekraną, pirkėjai turės tik vieną spalvinį pasirinkimą – tai mėlyna. Šis modelis taip pat palaikys 4G / LTE ryšius, turės tik 4 GB operatyviosios (RAM) atminties. Dar yra žinoma ir tai, jog planšetė turės bent 64 GB vidinės atminties.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Nokia-tablet

Naujoji „Nokia“ planšetė turėtų debiutuoti ir mūsų regione, tačiau daugiau jos specifikacijų nėra žinoma. Nepaisant to, jau kalbama apie galimą kainą. Teigiama, jog „T20“ modelis be SIM palaikymo turėtų kainuoti 222 eurus, o 4G variantas turėtų būti parduodamas kiek brangiau – už 242 eurus.

Nors skelbiama, jog šio „Nokia“ planšetinio kompiuterio pristatymas turėtų įvykti jau netrukus, tačiau nėra pateikiama jokia tikslesnė informacija apie tai. Žinant „HMD Global“ įpročius, šio įrenginio gali tekti palaukti ir gerokai ilgiau nei įprasta.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas