Puikios naujienos „Xiaomi“ gerbėjams Europoje: netrukus mus pasieks neseniai pristatytas bendrovės produktas

Puikios naujienos „Xiaomi“ gerbėjams Europoje: netrukus mus pasieks neseniai pristatytas bendrovės produktas

„Android“ planšečių rinka per pastaruosius metus nebuvo itin konkurencinga. Kai kurie didieji gamintojai vis dar gamina tokio tipo produktus, tačiau jau kuris laikas juntama segmento stagnacija. Nepaisant to, po kelių metų pertraukos naują produktą pademonstravo „Xiaomi“, kuri pristatė „Mi Pad 5“ serijos planšetes.

Šios savaitės pradžioje, „Xiaomi Mi Pad 5“ planšetės buvo pristatytos Kinijoje, o dabar aiškėja, kad šių naujienų galime sulaukti ir Europoje. Su tiekimo grandine susiję šaltiniai teigia, jog „Xiaomi“ įrenginiai į Europą gali atkeliauti jau rugsėjo mėnesį. Tiesa, kol kas išlieka neaišku kada tiksliai įvyktų „Mi Pad 5“ serijos pristatymas bei kiek kainuotų šios planšetės, tačiau net neabejojama, kad pristatymas išties įvyks.

Primename, jog Po beveik trijų metų pertraukos „Xiaomi“ pristatė penktos kartos „Mi Pad“ planšetes. Kompanijos atstovai, savaitės pradžioje vykusio renginio metu, pademonstravo du modelius – tai „Xiaomi Mi Pad 5“ ir „Mi Pad 5 Pro“. Abi planšetės pasižymi labai panašiomis specifikacijomis, tačiau turi ir keletą skirtumų.

Naujosios „Mi Pad 5“ serijos planšetės bus aprūpintos 11 colių įstrižainės ekranais su 2560x1600 raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. „Xiaomi“ šias naujienas taip pat aprūpino HDR10, „TrueTone“, bei „Dolby Vision“ palaikymu. Skelbiama, jog planšetės taip pat gavo ir „TUV Rheinland“ sertifikatus, kas rodo itin žemą mėlynos šviesos lygį.

Standartinis „Xiaomi Mi Pad 5“ modelis veiks su „Qualcomm Snapdragon 860“, o „Pro“ modelis naudos „Snapdragon 870“ mikroschemų rinkinį. Abu modeliai turės dvi atmintinių konfigūracijas – 6 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 128 GB arba 256 GB vidinės atminties. Vienintelis atmintinių skirtumas yra tas, jog „Mi Pad 5“ turės LPDDR4X lustus, o „Mi Pad 5 Pro“ naudos LPDDR5 mikroschemas. Tiesa, „Pro“ modelis taip pat turės ir 8 GB bei 512 GB atmintinių konfigūraciją.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas