„Realme“ netrukus pristatys planšetę: aiškėja pagrindinės jos savybės bei itin patraukli kaina

„Realme“ netrukus pristatys planšetę: aiškėja pagrindinės jos savybės bei itin patraukli kaina

Lukas Snarskis

Kinijos kompanija „Realme“ į išmaniųjų telefonų rinką išsiveržė tarsi viesulas ir per keletą metų užfiksavo tokius pasiekimus, kokių dar niekas nebuvo užfiksavęs. Nepaisant sėkmės telefonų rinkoje, bendrovė nesustoja ir ketina pasiūlyti ir nemažai kitokių produktų, o tarp jų – ir planšetinis kompiuteris.

„Realme Pad“ pasirodė „Geekbench“ įrenginių palyginimo svetainėje, kas iš tiesų patvirtina anksčiau nutekintas technines specifikacijas bei atskleidžia daugiau informacijos apie patį įrenginį. Technologijų apžvalgininkas Sahilas Karoulas neseniai tvirtino, kad bendrovė ruošiasi jau rugsėjo 9 dieną išleisti naująjį planšetinį kompiuterį. Spėjama, kad įrenginyje rasime 7 ar 8 serijos „Snapdragon“ mikroschemų rinkinius. Šeštadienį pasirodžiusi informacija paneigė šias spėliones, teigiant, kad išmanusis prietaisas iš tikrųjų atkeliaus kartu su „MediaTek Helio G80“ procesoriumi.

Realme-Pad-Geekbench-Listing-774x1024

Dabar kai „Realme Pad“ įrenginys jau papuošė „Geekbench“ sistemą, čia pateiktas įrašas atskleidė keletą naujų informacijos fragmentų bei patvirtino ankstesnę S.Karoulo spėjimą apie įrenginį, kuriame rasime „Helio“ lustą. „Realme“ planšetinis kompiuteris turi modelio numerį RMP2102 Indijos BIS, Tailando NBTC, Europos EEB ir Singapūro IMDA sertifikavimo svetainėse. Prieš kelias dienas „Geekbench“ svetainėje pasirodė „Realme“ įrenginys, turintis tą patį modelio numerį.

Kaip ir tikėtasi, „Geekbench“ įraše galime rasti keletas techninių specifikacijų. Štai pavyzdžiui, iš pateiktos informacijos galima teigti, kad „Realme RMP2102“ naudos „MediaTek“ aštuonių branduolių MT6769V/CU lustą. Be to, „Geekbench“ įrašas atskleidžia, kad „Realme Pad“ turės 4 GB operatyviosios (RAM) ir veiks kartu su „Android 11“ operacinės sistemos versija. Tikėtina, kad įrenginio operacinė sistema gali turėti „Realme“ vartotojo sąsają.

Realme-Pad-3

Kitos svarbios techninės charakteristikos – tai 10,4 colių įstrižainės Full HD ekranas su 60 Hz atnaujinimo dažniu, 8 MP raiškos asmenukių kamera ir 7100 mAh talpos baterija. Planšetės nugarėlėje taip pat rasime 8 MP raiškos kamerą su automatinio fokusavimo palaikymu. Tikėtina, kad planšetinis kompiuteris bus pristatytas vartotojams su vidine 64 GB talpa. Ryšio galimybės apims 4G LTE ir „Wi-Fi“ palaikymą. Įrenginys taip pat turės keturis garsiakalbius bei turės galimybę palaikyti rašiklį.

Anksčiau nutekėjusi informacija atskleidė, kad naujoji „Realme“ planšetė bus parduodam dviejų skirtingų spalvų – tai auksinės ir pilkos. Pranešama, kad „Realme Pad“ kaina turėtų siekti maždaug 230 eurų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas