„Samsung“ ruošiasi pigios planšetės pristatymui: aiškėja pagrindinės savybės, atskleista ir galima kaina Europoje

„Samsung“ ruošiasi pigios planšetės pristatymui: aiškėja pagrindinės savybės, atskleista ir galima kaina Europoje

Lukas Snarskis

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ jau kuris laikas ruošia naują planšetinį kompiuterį, kuris visai netrukus turėtų pasiekti masinės gamybos linijas. Internete jau ne pirmas mėnuo kalbama apie „Samsung Galaxy Tab A8 10.5“ modelį, kuris oficialiai turėtų debiutuoti po naujų metų.

Gamintojas iki šiol nėra atskleidęs jokios oficialios informacijos, tačiau virtualioje erdvėje jau yra paplitę ne tik nuotraukos, tačiau ir kai kurios „Galaxy Tab A8 10.5“ modelio savybės, o taip pat ir kaina. Remiantis nuotraukomis, kurias turi „WinFuture“, naujoji planšetė dešinėje briaunoje turės įjungimo bei garso reguliavimo mygtukus, o kairėje – SIM/microSD kortelių lizdus.

Galaxy-Tab-A8

Viršutinėje naujosios planšetės dalyje – mikrofonas su dviem garsiakalbiais, o apatinėje – USB-C įkrovimo lizdas su dar dviem garsiakalbiais bei ausinių lizdu. Nesunku nuspėti, kad „Galaxy Tab A8 10.5“ turės 10,5 colių įstrižainės ekraną su Full HD+ raiška, o dešinėje pusėje, juodame rėmelyje, bus įmontuota ir 5 MP kamera.

„Samsung“ kuriamos planšetės nugarėlėje – 8 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta kamera. Pranešama, kad šis įrenginys veiks su „Unisoc Tiger T618“ procesoriumi bei turės 3 arba 4 GB operatyviosios (RAM) atminties. Vartotojai taip pat turės vidinių atmintinių pasirinkimą – tarp 32 GB, 64 GB arba 128 GB. „Geekbench“ platforma atskleidžia, jog šis produktas veiks su „Android 11“ operacine sistema.

Galaxy-Tab-A8

Skelbiama, jog „Samsung Galaxy Tab A8 10.5“ turės 7040 mAh talpos bateriją, tačiau kol kas nėra žinoma kokios spartos įkrovimą šis modelis galės pasiūlyti. Remiantis naujausia informacija, Europoje šis planšetinis kompiuteris turėtų kainuoti maždaug 230 eurų, o jo prekyba prasidės jau sausio viduryje.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas