„Vivo“ ruošia pirmąją planšetę: konkuruos su „Xiaomi“, o pristatymas gali įvykti jau netrukus

Išmaniųjų telefonų rinkoje vyksta milžiniška konkurencija, tačiau gamintojai kasmet parduoda vis mažiau tokių įrenginių ir dėl šios priežasties yra priversti žvalgytis į kitas rinkas. Daugelis bendrovė jau gamina laikrodžius, ausinukus ar planšetes, o į šį procesą prisijungs ir „Vivo“. Internete pasirodė pirmosios kalbos apie kinų kuriamą planšetinį kompiuterį.

Kinijos socialiniame tinkle „Weibo“ pasirodė pirmoji informacija apie „Vivo“ kuriamą planšetę, o dabar aiškėja, jog ji jau gavo ir „TUV Rheinland“ sertifikatą, kas gali sufleruoti apie artėjantį pristatymą. Ir nors kol kas nėra žinoma kaip galėtų vadintis naujasis „Vivo“ produktas, bet aiškėja, kad įrenginys turės 8040 mAh talpos bateriją.

Internetinėje erdvėje pasklido ir galimos „Vivo“ planšetės dizaino nuotraukos, kurios atskleidžia, jog šis įrenginys turės ganėtinai nedidelius ekrano rėmelius, o nugarėlėje – dviguba kamera su LED blykste. Dešinėje planšetinio kompiuterio briaunoje – įjungimo bei garso reguliavimo mygtukai.

Vertėtų prisiminti ir tai, jog visai neseniai kompanijos vadovai užregistravo ir keletą prekinių ženklų, kurie galėtų būti panaudoti naujajai planšetei. Tarp jų – „iQOO Pad“, „iQOO Book“, „NEX Book“, „NEX Pad“. Visi šie pavadinimai buvo registruoti dar praėjusiais metais, o praėjusią savaitę buvo užregistruotas ir „Vivo Pad“ pavadinimas, kuris galimai ir bus panaudotas naujajai planšetei.

Kol kas išlieka neaišku kada pasirodys naujasis „Vivo“ produktas, tačiau internete jau kalbama, kad tai turėtų būti „Xiaomi Mi Pad“ serijos įrenginių konkurentas.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas