„Xiaomi“ drebina ir planšečių rinką: naujosios planšetės sužavės įspūdingais ekranais ir geležimi

„Xiaomi“ drebina ir planšečių rinką: naujosios planšetės sužavės įspūdingais ekranais ir geležimi

Lukas Snarskis

2021-08-11, 07:35

Kinijos milžinė „Xiaomi“ vakar surengė spaudos konferenciją, kurios metu pristatė didžiausias savo naujienas. Jau rašėme apie tai, jog renginio metu buvo pademonstruotas naujasis „Xiaomi Mi Mix 4“ išmanusis telefonas, tačiau tai tikrai nebuvo vienintelė naujovė.

Po beveik trijų metų pertraukos „Xiaomi“ pristatė penktos kartos „Mi Pad“ planšetes. Kompanijos atstovai, vakar vykusio renginio metu, pademonstravo du modelius – tai „Xiaomi Mi Pad 5“ ir „Mi Pad 5 Pro“. Abi planšetės pasižymi labai panašiomis specifikacijomis, tačiau turi ir keletą skirtumų.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Xiaomi-Mi-Pad-5-ekranas

Naujosios „Mi Pad 5“ serijos planšetės bus aprūpintos 11 colių įstrižainės ekranais su 2560x1600 raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. „Xiaomi“ šias naujienas taip pat aprūpino HDR10, „TrueTone“, bei „Dolby Vision“ palaikymu. Skelbiama, jog planšetės taip pat gavo ir „TUV Rheinland“ sertifikatus, kas rodo itin žemą mėlynos šviesos lygį.

Standartinis „Xiaomi Mi Pad 5“ modelis veiks su „Qualcomm Snapdragon 860“, o „Pro“ modelis naudos „Snapdragon 870“ mikroschemų rinkinį. Abu modeliai turės dvi atmintinių konfigūracijas – 6 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 128 GB arba 256 GB vidinės atminties. Vienintelis atmintinių skirtumas yra tas, jog „Mi Pad 5“ turės LPDDR4X lustus, o „Mi Pad 5 Pro“ naudos LPDDR5 mikroschemas. Tiesa, „Pro“ modelis taip pat turės ir 8 GB bei 512 GB atmintinių konfigūraciją.

Xiaomi-Mi-Pad-5_2021-08-10-214904_oman

Abi „Xiaomi“ naujienos turės vieną kamerą priekinėje dalyje, kuri pasižymės 8 MP raiškos vaizdo jutikliu. Standartinis „Mi Pad 5“ modelis nugarėlėje turės tik vieną kamerą, kuri bus aprūpinta 13 MP raiškos vaizdo jutikliu. Tuo tarpu, „Pro“ variantas pasižymės dviguba kamera, kurią sudarys 50 MP pagrindinė bei greta jos esantis 5 MP gylio sensorius. Skelbiama, jog planšetės gebės filmuoti 4K raiškos vaizdo įrašus.

Pranešama, kad „Mi Pad 5“ taip pat turės 8720 mAh talpos bateriją su 33W greituoju įkrovimu. Pilnas šios planšetės įkrovimas truks 91 minutę. Galingesnė planšetės versija pasižymės 8600 mAh baterija su 67W įkrovimu, o pilnas įkrovimas truks kiek daugiau nei valandą - 67 minutes. „Xiaomi“ į abu modelius įdiegė „Android 11“ operacinę sistemą su „MIUI 12.5“ vartotojo sąsaja.

Xiaomi-Mi-Pad-5-plansetes

Pigiausias „Xiaomi Mi Pad 5“ modelis kainuos nuo 263 eurų, o „Pro“ variantą bus galima įsigyti nuo 330 eurų. Naujosios planšetės bus parduodamos trijų skirtingų spalvų – baltos, žalios arba pilkos. Kinijoje šių naujienų prekyba prasidės jau nuo rugpjūčio 16 dienos, tačiau kol kas išlieka neaišku ar šie įrenginiai pasieks ir Europą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas