„Xiaomi“ mes iššūkį „Huawei“: rugpjūtį bus pristatyta itin galingas planšetinis kompiuteris

Kinijos milžinė „Xiaomi“ savo asortimente turi gausybę įvairiausių produktų – nuo belaidžių ausinukų, iki elektrinių paspirtukų ar robotų siurblių. Daugelis šią bendrovė žino ir dėl jų kuriamų telefonų ar planšetinių kompiuterių. Būtent pastarasis segmentas, Kinijos kompanijos vadovų buvo kiek apleistas, tačiau viskas netrukus pasikeis.

„Xiaomi“ naują planšetę buvo pristatę jau prieš daugiau nei pora metų, tačiau dabar aiškėja, kad jau netrukus išvysime naują produktą. Internete vis garsiau kalbama apie naująją „Mi Pad 5“ planšetę, kuri prekyboje turėtų pasirodyti jau rugpjūčio mėnesio antroje pusėje. Net neabejojama, kad šis įrenginys bus tiesioginis „Huawei MatePad 11“ konkurentas.

Jau dabar yra žinoma, jog „Xiaomi“ ketina pristatyti bent kelis skirtingus „Mi Pad 5“ modelis, o galingiausias jų veiks su „Qualcomm Snapdragon 870“ procesoriumi. Pranešama, kad šis planšetinis kompiuteris taip pat turės 11 colių įstrižainės ekraną su 2K raiška bei 144 Hz atsinaujinimo dažniu. Akivaizdu, kad „Xiaomi“ su šiuo įrenginiu ketina pasiūlyti aukščiausios klasės produktą, tačiau kol kas nėra žinomos detalesnė specifikacijos.

Verta paminėti ir tai, jog „Xiaomi“ naująją planšetę ketina pristatyti ne tik Kinijos rinkoje, tačiau ji pasieks ir tarptautinius vandenius. Nors kol kas oficialios informacijos ir nėra, tačiau yra didžiulė tikimybė, kad šis produktas pasieks ir Lietuvos rinką. Kaip jau minėjome, „Mi Pad 5“ prekyboje turėtų pasirodyti antroje rugpjūčio pusėje, o tai reiškia, kad pristatymo galima tikėtis jau rugpjūčio pradžioje.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas