Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Planšetė daug pranašesnė už kompiuterį: paaiškino kodėl

Planšetė daug pranašesnė už kompiuterį: paaiškino kodėl

Ignas Petrikonis

2021-03-10, 13:50

Planšetiniai kompiuteriai, pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, tapo tiesiog nepamainomais įrenginiais darbui, mokslui ir net hobiams. Kasdienėje veikloje bendraujant su daugybe skirtingų žmonių, nuolat keičiant darbo vietą ir apdorojant didelį kiekį informacijos, planšetinis kompiuteris, suderinantis patogumą ir produktyvumą, gali tapti puikiu partneriu. Inovatyvūs įrenginiai nenusileidžia įprastiems kompiuteriams, o dažnai siūlo ir dar platesnes panaudojimo galimybes. Kokios planšetinių kompiuterių funkcijos gali padėti dirbti dar efektyviau?

Suderinamumas su kitais įrenginiais

Samsung-Galaxy-Tab-S7-plus-with-galaxy-Buds-Live-galaxy-note-20-ultra-and-galaxy-watch-3-901x675

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Nuo kompiuterio – prie telefono, nuo telefono – prie planšetės. Nepertraukiamas darbas tarp įvairių įrenginių šiais dinamiškais laikais tapo mūsų kasdienybe. Naują planšetinių kompiuterių „Galaxy Tab S7“ ir „Tab S7+“ spalvą pristatanti bendrovė „Samsung“ šiuos įrenginius papildė ir programinės įrangos atnaujinimu, kuris vartotojams suteikia dar daugiau patogumo. Nauja vartotojo sąsaja leidžia apjungti išmaniuosius – greitai perkelti tekstą ar nuotraukas tarp įrenginių ir mėgautis programėlių tęstinumu. Pavyzdžiui, užrašus, esančius „Samsung Notes“ programėlėje, vartotojai gali matyti tiek mobiliojo telefono, tiek planšetinio kompiuterio ekranuose.

Naujas galimybes atverianti klaviatūra

1599004292_1579637

Prie planšetės pridėjus dėklą su klaviatūra, ji gali virsti mažu nešiojamuoju kompiuteriu, produktyvumo galimybėmis nenusileidžiančiu įprastam stacionariam įrenginiui. Galimybė itin greitai rinkti tekstus pravers dirbantiems su dokumentais, ar tiems, kurie nei vienos darbo dienos neįsivaizduoja be elektroninių laiškų.

Kai kurių planšetinių kompiuterių dėklai su klaviatūra pasižymi ir papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, galimybe susieti klaviatūrą su išmaniuoju telefonu, todėl patogiai naviguoti bus galima ir jo ekrane.

Išmanaus rašiklio funkcijos

1599004292_1579627

Papildomų galimybių suteikia su planšetėmis suderinamas išmanusis rašiklis. Juo galima ne tik patogiai koreguoti dokumentus, pasižymėti svarbiausias vietas, tačiau ir užrašinėti pastabas svarbiuose susitikimuose, o vėliau rankraštį paversti skaitmeniniu tekstu. Dar daugiau patogumo suteikia galimybė pasirašinėti svarbius dokumentus tiesiog įrenginio ekrane. Itin maža delsa išsiskiriantį išmanųjį rašiklį galima išnaudoti ir meninei veiklai – juo ant ekrano galima piešti lyg teptuku ar pieštuku.

Darbas keliomis programomis vienu metu

Samsung-Galaxy-Tab-S7-Productivity

Planšetiniai kompiuteriai dabar yra puikiai pritaikyti darbui daugiaprogramiu režimu, kuris leidžia vienu metu dirbti su net trejomis programomis, todėl juose patogu kurti prezentacijas ar koreguoti dokumentus. Be to, susikūrus gamintojo paskyrą, šiais dokumentais bus galima dalintis tarp visų prie tos pačios paskyros prijungtų įrenginių, todėl darbą pradėjus kompiuteryje, jį patogiai bus galima pratęsti planšetėje, arba atvirkščiai. Tai vartotojams suteikia daugiau patogumo ir produktyvumo išlaisvinant juos nuo rūpesčių perkėlinėjant dokumentus iš vieno įrenginio į kitą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas