Pirmas kartas per septynerius metus: pristatyta skaityklė spalvotu ekranu

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-30
Pirmas kartas per septynerius metus: pristatyta skaityklė spalvotu ekranu
0 Pasidalinimai
308 Peržiūros

Elektroninių skaityklių gamintoja „PocketBook“ pristatė pirmąją per pastaruosius septynerius metus Europoje e. skaityklę spalvotu ekranu. Naujoji skaityklė „PocketBook Color“ jau prieinama ir Lietuvoje.

„Pirmoji „spalvoto e. rašalo“ technologija pristatyta prieš septynerius metus, ir atitinkamai pasirodė keli gaminiai, paremti šia technologija. Nuo to laiko visos industrijos gamintojų mastu daugiau nebuvo pristatyta spalvotų e. skaityklių, kaip ir naujų spalvotų „E ink“ technologijų, – sako Alexander Kovalenko, „PocketBook“ pardavimų vadovas Baltijos šalyse. – Džiaugiamės galėdami būti pirmoji bendrovė Europoje, per pastaruosius septynerius metus vartotojams suteiksianti galimybę išbandyti naują e. skaityklę, paremtą nauja spalvoto e. rašalo „E Ink Kaleido“ technologija.“

Skaitymas naujoje e. skaityklėje suteiks dar daugiau malonumo dėl integruoto naujausios kartos 6 colių „E Ink Kaleido™“ spalvoto ekrano, galinčio atvaizduoti 4 096 spalvas. Visi paveikslėliai, grafikai, schemos, diagramos, žemėlapiai ir kitos iliustracijos nuo šiol bus spalvotos – tokios, kokias autoriai iš pradžių ir sukūrė.

„PocketBook“ atstovų teigimu, naujausia „E Ink Kaleido“ technologija kartu su įjungtu priekiniu skaityklės apšvietimu užtikrina optimalias ir akiai malonias optines specifikacijas. Ji suteikia galimybę naudotojui pačiam reguliuoti knygos spalvas, pagal individualius poreikius pritaikyti tokius parametrus kaip kontrastas, šviesumas, spalvų gama ir grynis. O įprastas nespalvotas tekstas liks aiškus dėl 300 DPI skiriamosios gebos.

Įrenginyje taip pat integruotas „Bluetooth“ ir garso failų palaikymo funkcija leidžia mėgautis garsinėmis knygomis arba klausytis muzikos skaitant. Naujoji „PocketBook Color“ išsiskiria ir tuo, kad palaiko 29 formatus: 19 knygų, 6 garso ir 4 grafikos, o „Text-to-Speech“ funkcija tekstą leidžia įgarsinti balsu.

Naujoji skaityklė „PocketBook Color“ pasižymi kompaktišku dydžiu (161,3 × 108 × 8 mm) ir lengvumu (160 g). Įrenginyje yra 16 GB vidinė atmintis ir iki 32 GB atminties kortelės lizdas, todėl galima sutalpinti didžiulę elektroninę biblioteką. E. skaityklė prieinama už 219 Eur.

Be šios naujienos, Šveicarijos e. skaityklių kūrėjai pristatė ir dar vieną naują produktą – e. skaityklę „PocketBook Touch Lux 5“. Dėl naujo dviejų branduolių procesoriaus šis jau pažįstamas skaityklės modelis tampa dar galingesnis – programos ir knygos atverčiamos greičiau, o puslapiai verčiami dar sklandžiau. Integruota „SMARTlight“ technologija užtikrina didžiausią skaitymo patogumą esant bet kokioms apšvietimo sąlygoms. Ekrano šviesumą ir spalvos temperatūrą galima reguliuoti skaitant pirštu perbraukus ekraną. Šios e. skaityklės kaina – 139 Eur.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„OnePlus 6“ gali būti pristatytas su pirštų antspaudų jutikliu po ekranu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Lenovo“ išleido pirmąjį savo „full-screen“ ekranu pasižymintį telefoną Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Mobiliojo ryšio operatoriai ruošiasi Naujųjų metų nakčiai: stiprins ryšio pralaidumą miestų centruose Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
Naujausia „Android“ operacinės sistemos versija vis dar sunkiai randama išmaniuose įrenginiuose Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga