Planšečių pardavimai netikėtai išaugo: „Lenovo“ ir „Huawei“ fiksuoja įspūdingą augimą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-05
Planšečių pardavimai netikėtai išaugo: „Lenovo“ ir „Huawei“ fiksuoja įspūdingą augimą
0 Pasidalinimai
255 Peržiūros

Išmaniųjų telefonų pardavimai šiemet krito ganėtinai ženkliai, o tam didžiulę įtaką padarė ir COVID-19 pandemija. Ir jeigu šių įrenginių populiarumas sumažėjo, tai džiaugtis gali tie gamintojai, kurie savo asortimente turi planšetinių kompiuterių.

Remiantis „Canalys“ pateikiama statistika, planšečių pardavimai antrojo šių metų ketvirčio metu augo 26 proc. ir pasiekė 37,5 mln. parduotų vienetų ribą. Šios rinkos lyderis neturėtų stebinti daugelio, nes ir toliau čia pirmauja „Apple“, kuri antrojo ketvirčio metu pardavė 14,249 mln. vienetų įrenginių ir taip gavo 38 proc. visos rinkos.

Ir nors „Apple“ ir užtikrintai yra pirmaujanti kompanija plašetinių kompiuterių rinkoje, tačiau jų metinis augimas siekia tik 19,8 proc. ir yra vos penktas geriausias rezultatas. Įspūdingiausią augimą šiuo sunkiu laikotarpiu užfiksavo „Lenovo“, kuri per antrąjį metų ketvirtį pardavė 2,81 mln. savo sukurtų planšečių bei taip pelnė 7,5 proc. rinkos bei pažymėjo 52,9 proc. augimą, lyginant su analogišku periodu pernai.

Antrą didžiausią augimą užfiksavo Kinijos milžinė „Huawei“, kuri analogišku periodu realizavo 4,77 mln. planšečių ir taip pelnė 12,7 proc. rinkos, kas yra trečias rezultatas rinkoje. Gamintojas taip pat užfiksavo 44,5 proc. metinį augimą. Antroje vietoje pagal parduotas planšetes – Pietų Korėjos milžinė „Samsung“, kuri pardavė 7,024 mln. vienetų įrenginių bei tuo pačiu užfiksavo 39,2 proc. augimą.

„Canalys“ analitikų teigimu, toks planšetinių kompiuterių pardavimų augimas yra ganėtinai dėsningas, atsižvelgiant į pasaulinę situaciją. Planšetės yra puiki opcija tiems, kurie nori išleisti mažiau pinigų ir jiems reikalingas produktas, kuris būtų didesnis nei telefonas, tačiau tuo pačiu ir mažesnis nei įprastinis nešiojamas kompiuteris. Verta paminėti ir tai, jog daugelyje šalių planšečių gamintojai taikė įvairias nuolaidas, o tai taip pat turėjo nemažos įtakos išaugusiems pardavimams.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga