„Samsung Galaxy Tab S7“ belaukiant: aiškėja pagrindiniai dizaino akcentai ir keletas specifikacijų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-13
„Samsung Galaxy Tab S7“ belaukiant: aiškėja pagrindiniai dizaino akcentai ir keletas specifikacijų
0 Pasidalinimai
261 Peržiūros

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ kasmet pristato ne tik „Galaxy S“ serijos išmaniuosius telefonus, tačiau į ją patenka ir planšetiniai kompiuteriai. Internete jau kuris laikas sklando kalbos apie „Galaxy Tab S7“ planšetes, kurios turėtų pakeisti praėjusiais metais išleistus „Tab S6“ modelius.

Pranešama, kad „Samsung“ ketina pristatyti dvi planšetės versijas – „Galaxy Tab S7“ ir „Galaxy Tab S7+ 5G“, o jų prezentacija gali įvykti jau kitą mėnesį. Internete jau spėjo pasirodyti ir pirmieji „Galaxy Tab S7“ maketai, kurie atskleidžia naujos informacijos apie šį planšetinį kompiuterį.

„Samsung Galaxy Tab S7“ turėtų būti 253,7 x 165,3 x 6,3 mm dydžio, o tai reiškia, kad įrenginys būtų didesnis nei 11 colių įstrižainės ekranu pasižyminti „iPad Pro 2020“ planšetė. Lyginant naująjį modelį su tuo kuris buvo pristatytas praėjusiais metais, didelių dizaino pokyčių šiemet nerasime, tačiau į akis krinta gerokai siauresni ekrano rėmeliai. Nesunku pastebėti ir dvigubą kamerą nugarėlėje, tačiau bent jau kol kas jų specifikacijos išlieka nežinomos.

Remiantis naujausia informacija, „Galaxy Tab S7“ modelis turėtų pasižymėti 11 colių įstrižainės ekranu, kur būtų panaudota OLED panelė. „Samsung“ naujiena taip pat turėtų įgauti ir „S Pen stylus“ palaikymą, o įrenginių veikimą palaikys 7760 mAh talpos baterija. Daugiau informacijos apie šį modelį kol kas nėra žinoma.

Kalbant apie „Galaxy S7+ 5G“ modelį, pastarasis pasižymės 12,4 colių įstrižainės ekranu, o baterijos talpa turėtų siekti 9800 mAh. Šio modelio dizainas turėtų būti identiškas kaip ir „Galaxy Tab S7“ varianto. Manoma, kad „Galaxy Tab S7“ serijos planšetės veiks su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriais.

 

Šaltinis: Pigtou

Parašyti komentarą