„Samsung“ ruošia galingas planšetes: vienas iš modelių turės ir 5G ryšio palaikymą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-31
„Samsung“ ruošia galingas planšetes: vienas iš modelių turės ir 5G ryšio palaikymą
0 Pasidalinimai
264 Peržiūros

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ kasmet pristato ne tik „Galaxy S“ serijos išmaniuosius telefonus, tačiau į ją patenka ir planšetiniai kompiuteriai. Internete jau kuris laikas sklando kalbos apie „Galaxy Tab S7“ planšetes, kurios turėtų pakeisti praėjusiais metais išleistus „Tab S6“ modelius.

Visai neseniai, „Samsung Galaxy Tab S7+ 5G“ buvo aptikta „Wi-Fi Alliance (WFA)“ duomenų bazėje, kas sufleruoja, jog šio įrenginio pristatymo liko laukti ne taip ir daug. Žinoma, tai tuo pačiu atskleidė, kad šis produktas turės „Wi-Fi 802.11ac“ belaidžio ryšio adapterį su galimybė veikti dviem dažniais – 2,4 ir 5 GHz. Aišku ir tai, kad planšetėje bus naudojama „Android 10“ operacinės sistemos versija.

Deja, tačiau daugiau realios informacijos nėra, tačiau internete jau kuris laikas aptarinėjamos galimos „Samsung Galaxy Tab S7“ serijos planšečių specifikacijos. Tikėtina, kad šiemet bus pristatyti du modeliai, kurių ekranų įstrižainės sieks 11 ir 12,4 colio. Kaip ir įprasta, pirkėjai galės rinktis variantus su SIM kortelių palaikymu arba be jo. Neatmetama galimybė, jog didesniu ekranu pasižymintys modeliai turės ir 5G ryšio palaikymo galimybę.

Manoma, kad „Galaxy Tab S7“ serijos planšetės veiks su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriais, kas iš esmės yra nesunkiai nuspėjama, jeigu „Samsung“ tikrai pasiūlys 5G palaikymą. Dar viena naujųjų planšečių savybė turėtų būti „Super AMOLED“ technologijos ekranas su itin siaurais ekrano rėmeliais. Kaip bebūtų gaila, tačiau tai yra kol kas visa informacija, kuri yra žinoma apie naująsias planšetes.

Tikėtina, kad „Samsung“ šiuos įrenginius turėtų pristatyti vasaros pabaigoje, kartu su „Galaxy Note20“ serijos išmaniaisiais telefonais. Deja, tačiau tiksli renginio data dar nėra paskelbta.


Parašyti komentarą