„Samsung“ ruošia pigesnę „Galaxy Tab S6“ versiją – pasižymės „Galaxy Note“ telefonams būdingomis savybėmis ir patrauklia kaina

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-03-29
„Samsung“ ruošia pigesnę „Galaxy Tab S6“ versiją – pasižymės „Galaxy Note“ telefonams būdingomis savybėmis ir patrauklia kaina
0 Pasidalinimai
168 Peržiūros

„Samsung“ praėjusių metų vasarą pristatė „Galaxy Tab S6“ planšetinį kompiuterį, kuris išsiskyrė savo galia. 2019 metų liepą pristatytas įrenginys veikia su „Qualcomm Snapdragon 855“ procesoriumi, o dabar pradėjo sklisti kalbos ir apie kiek supaprastintą variantą. Visai neseniai pasirodė galimai „Galaxy Tab S6 Lite“ nuotraukos bei pradėjo aiškėti pagrindinės planšetės specifikacijos.

Pirmieji gandai apie naująją „Samsung“ planšetę pasirodė dar kovo mėnesio pradžioje. Tuomet buvo kalbama, jog šis įrenginys gaus „S-Pen“ palaikymą, o taip pat pasirodė ir galimai „Galaxy Tab S6 Lite“ nuotraukos. Kaip galite matyti žemiau, planšetė turi ganėtinai didelius ekrano rėmelius, o nugarėlėje nesunku pastebėti ir kamerą. Tikėtina, jog „Samsung“ gali pristatyti dviejų spalvų opcijas – juodos ir mėlynai pilkos.

Žvelgiant į šios planšetės specifikacijas, būtina paminėti 10,4 colių įstrižainės ekraną. Žinoma, jau minėjome ir tai, jog „Galaxy Tab S6 Lite“ turėtų palaikyti ir „S-Pen“ funkciją. „Samsung“ naujiena turėtų veikti su „Exynos 9611“ procesoriumi, o taip pat pasižymės 4 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 64 GB arba 128 GB vidinės atminties, kurią dar bus galima praplėsti ir atminties kortele.

Pranešama, kad „Samsung“ į planšetę ketina įdiegti naujausią „Android 10“ operacinės sistemos versiją su „One UI“ vartotojo sąsaja. „Samsung Galaxy Tab S6 Lite“ nugarėlėje rasime 8 MP raiškos vaizdo jutikliu pasižyminčią kamerą, o priekinėje dalyje – 5 MP raiškos kamera asmenukėms. Šios planšetės veikimą palaikys 7040 mAh talpos baterija.

Nors kol kas nėra žinoma nei kada turėtų pasirodyti šis „Samsung“ planšetinis kompiuteris, tačiau tikėtina, kad šis modelis galimai kainuos maždaug 350 – 400 eurų. Tiesa, kalbama ir apie tai, jog pirkėjai galės rinktis iš dviejų planšetės variantų – su SIM kortelių palaikymu ir be jo.


Parašyti komentarą