„Xiaomi“ po dvejų metų pertraukos gali išleisti planšetinį kompiuterį

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-04-07
„Xiaomi“ po dvejų metų pertraukos gali išleisti planšetinį kompiuterį
0 Pasidalinimai
195 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ paskutinį savo planšetinį kompiuterį išleido dar 2018 metais, o kalbos apie penktos kartos „Mi Pad“ modelį sklando jau daugiau nei metus. Ir nors anksčiau buvo pasirodę pranešimų, jog gamintojas neketina pristatyti naujos planšetės, dabar pradeda aiškėti, kad vis dėlto gali įvykti ir priešingai.

„Xiaomi Mi Pad 4“ ir „Mi Pad 4 Plus“ planšetės buvo pristatytos 2018 metų viduryje, o nuo šio pristatymo praėjo jau beveik dveji metai. Abu šie produktai yra orientuoti į vidutinės klasę, kur yra priskiriama didžioji dalis „Xiaomi“ įrenginių.

Planšetinių kompiuterių rinka pastaruoju metu nėra pati patraukliausia, o tai įrodo ir itin siaura paklausa. „Android“ planšetes savo asortimente vis dar turi „Samsung“ ar „Huawei“, o dauguma kitų gamintojų yra mažiau žinomi. Šioje rinkoje neabejotinai pirmauja „Apple“ su savo kuriamomis „iPad“ planšetėmis, kurios yra vienos populiariausių rinkoje.

„Xiaomi“ atstovai dar 2018 metais skelbė, jog ketina daugiau orientuotis į pelno didinimą, o ne itin agresyvią plėtrą skirtinguose segmentuose. „Android“ planšetės tikrai netelpa į šią gamintojo strategiją. Jeigu tikėtis, kad ši Kinijos kompanija gali pristatyti naują tokio tipo produktą artimiausiu metu, tai didelių vilčių dėti nereikėtų.

Visų pirma, „Samsung“ ir „Huawei“ artimiausiu metu ketina pristatyti savo naująsias planšetes, o ir bendra situacijoje rinkoje galimai neleistų „Xiaomi“ rizikuoti pristatyti produktą, kuris galimai nesulauks jokio arba sulauks labai nedaug dėmesio.


Parašyti komentarą