„Epic Games“ dalins ne tik GTA V: ketinama nemokamai pasiūlyti „Civilization VI“, „Witcher 3“ ir kitus populiarius žaidimus

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-19
0 Pasidalinimai
197 Peržiūros

Iki šios savaitės pabaigos visi norintys iš „Epic Games“ gali gauti GTA V žaidimą. Plačiau apie tai skaityti galite paspaudę čia. Ši akcija labai populiari ir net užlaužė „Epic Games“ serverius. Panašu, kad „Epic Games“ turi paruošę dar keletą gerų ir populiarių žaidimų.

Visa tai gandai, nes dabar kompanija oficialiai neskelbia kokį žaidimą nemokamai atiduos kitą savaitę, bet po nemokamai pasiūlyto GTA V žaidimo viskas atrodo įmanoma.

Nutekinta skaidrė rodo, kad kitą savaitę į savo „Epic Games“ biblioteką nemokamai galėsime pridėti „Civilization VI“ žaidimą. Gegužės 28 dieną bus pradėtas dalinti „Borderlands The Handsome Collection“ žaidimas. Dar po savaitės startuos „Ark Survival Evolved“ akcija.

Su „Witcher 3“ žaidimu yra kebliau. Kol kas nėra nutekintos skaidrės, kad žaidimas bus duodamas nemokamai. Žinoma tik tiek, kad kažkada „Witcher 3“ bus pridėtas į „Epic Games“ parduotuvę, o tuo pačiu spekuliuojama, kad žaidimas kažkada bus pasiūlytas nemokamai. „Witcher 3“ jau buvo pridėtas į „Epic Games“ parduotuvę, o paskui vėl dingo. Būtent tai ir įplieskė gandus, kad žaidimas gali būti siūlomas nemokamai.  

 

Šaltinis: MiTech.lt

Parašyti komentarą