Geriausiai parduodamas telefonas pasaulyje - ne tas, kurio visi tikėjosi

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-15
0 Pasidalinimai
110 Peržiūros

Pirmojo šių metų ketvirčio rinkos ataskaita, kurią išleido „Strategy Analytics”, atskleidė, kad geriausiai parduodamas pasaulio telefonas yra „Samsung Galaxy A51”. Šis faktas yra ganėtinai netikėtas, nes Kinijoje, vienoje didžiausių šių įrenginių rinkų, jau 7 mėnesius iš eilės populiariausias yra „iPhone 11”.

Pasak analitikų, „Samsung” pavyko prekybininkams pristatyti iš viso 6 milijonus „Galaxy A51” vienetų, kas leido šiam modeliui užsitikrinti 2,3% rinkos dalį.

Primename, kad „Samsung Galaxy A51” buvo anonsuotas 2019 metų gruodį ir kompanijos yra pozicionuojamas kaip premium vidutinės klasės segmento atstovas, nežymiai patobulintas taip pat labia sėkmingo „Galaxy A50” įpėdinis. Visus „Samsung Galaxy A51” naudojimo įspūdžius ir pagrindines ypatybes rasite detalioje mūsų apžvalgoje, paspaudę šią nuorodą.

Šis pasiekimas rodo, kad bendrovė prieš dvejus metus priėmė labai teisingą sprendimą, sukūrusi visiškai naują „Galaxy A” seriją, vienijančią kainai jautrius modelius, ir sėkmingai konkuruojančią su patraukliomis specifikacijomis garsėjančiais kinų gamintojų biudžetiniais išmaniaisiais.

Vis dėlto kinai taip pat neatsilieka - „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Redmi 8” yra antras geriausiai parduodamas išmanusis pasaulyje pirmąjį 2020 metų ketvirtį, galintis pasigirti 1,9% rinkos dalimi. Puikų rezultatą padėjo pasiekti itin didelė pigių išmaniųjų paklausa Indijoje ir pradėta prekyba Europos regione.

Nedideliu siurprizu tapo „Samsung Galaxy S20+”, nepaisant beveik 1000 eurų kainos, sugebėjęs pasiglemžti trečią vietą. Tai yra vienintelis flagmanų klasės įrenginys, atsidūręs populiariausiųjų šešetuke.

Likę modeliai tope - „Galaxy A10s”, „Redmi Note 8” ir „Galaxy A20s” - priklauso vidutinei ir žemesnei klasei, kas rodo augantį nebrangių išmaniųjų telefonų poreikį.

Linda Sui, „Strategy Analytics” direktorė, konstatavo: „Tarptautiniai išmaniųjų telefonų pardavimai pirmąjį 2020 metų ketvirtį pasiekė 275 milijonus vienetų. Android išmanieji dominavo - sudarė 86% visų prekybininkams pristatytų telefonų šį ketvirtį. ”


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy A51


Geriausios kainos

Samsung Galaxy S20+


Geriausios kainos

Xiaomi Redmi Note 8


Geriausios kainos

Samsung Galaxy A10s


Geriausios kainos

Samsung Galaxy A20s