LG ruošia naują nebrangų telefoną: trys kameros nugarėlėje ir ekranas su išpjova

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-10
0 Pasidalinimai
35 Peržiūros

Pietų Korėjos kompanija LG praėjusių metų birželį pristatė „Stylo 5“ išmanųjį telefoną, o dabar dirba ir ties šio modelio atnaujinimu. Internete pasirodė pirmieji, galimai naujojo „LG Stylo 6“, maketai, kuriais pasidalino Evanas Blassas.

Naujasis LG išmanusis telefonas galimai turės vandens lašo formos išpjovą bei kiek plonesnius rėmelius tiek viršuje, tiek ir apatinėje telefono dalyje. „Stylo 6“ modelis nugarėlėje taip pat turės tris kameras, nors jo pirmtakas pasižymėjo vos vienos kameros konfigūracija.

Nesunku pastebėti ir tai, jog LG ir toliau naudos nugarėlėje įmontuotą pirštų antspaudų jutiklį, kurio pozicija lieka iš esmės nepakitus, lyginant su praėjusių metų modeliu. Dešinėje išmaniojo pusėje turėtų būti įmontuotas įjungimo mygtukas, o priešingoje – garso reguliavimo mygtukai, „Google Assistant“ mygtukas bei SIM kortelių lizdas.

Apatinėje išmaniojo telefono dalyje – USB-C lizdas, garsiakalbis su mikrofonu bei daugumos taip mylima ausinių jungtis. Ir nors dauguma dizaino elementų yra aiškūs, tačiau bent jau kol kas nėra turima jokios informacijos apie galimas naujojo „Stylo 6“ specifikacijas. Tiesa, tikėtina, jog LG šį telefoną pristatys jau gegužės 18 dieną.

Primename, jog praėjusiais metais pristatytas „LG Stylo 5“ pasižymi 6,2 colių įstrižainės ekranu su Full HD raiška. Išmaniajame telefone panaudotas „Qualcomm Snapdragon 450“ procesorius su 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele.


Parašyti komentarą