„Motorola“ bandys rodyti pavyzdį: žada ilgą „Edge Plus“ flagmano „Android“ palaikymą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-14
0 Pasidalinimai
38 Peržiūros

Pastaruoju metu kompanija „Motorola“ buvo geriau žinoma dėl savo vidutinės klasės išmaniųjų telefonų, tačiau visai neseniai gamintojas pademonstravo ir ganėtinai įspūdingai atrodančius flagmanus. Prieš keletą savaičių pristatytas „Motorola Edge Plus“ atrodo ne tik įspūdingai, tačiau gamintojas žada ir ilgai rūpintis šio įrenginio programine įranga.

„Android“ operacinės sistemos atnaujinimai yra dažna daugumos gamintojų problema, tačiau „Motorola“ tikina, jog jiems tai nebebus problema. Nors anksčiau kompanija ir nepasižymėjo pavyzdiniu savo produktų atnaujinimu, tačiau dabar yra žadamas bent dviejų metų programinės įrangos palaikymas. „Motorola Edge Plus“ pirkėjus pasiekia su „Android 10“ operacine sistema, o tai reiškia, jog šiame telefone ateityje išvysime ir „Android 12“ versiją.

Akivaizdu, jog gamintojas siekia sulaukti kuo daugiau dėmesio ir prie įspūdingų specifikacijų bei ganėtinai aukštos kainos, nori pasiūlyti ir kažką daugiau. „Android“ operacinės sistemos atnaujinimai – tikrai daug ką galintis suvilioti pasiūlymas. Įdomu ir tai, jog dar gerokai anksčiau „Motorola“ ganėtinai dažnai atnaujindavo savo įrenginius, tačiau pastaruoju metu tuo pasigirti jie tikrai negali.

Gerėjančią situaciją šio gamintojo stovykloje patvirtina ir tai, jog „Motorola Razr“ išmanusis telefonas visai neseniai sulaukė „Android 10“ naujinio, nors buvo pristatytas ir su kiek senesne operacinės sistemos versija. Ar savo pažadą gamintojas ištesės su „Edge Plus“ modeliu – parodys laikas.

„Motorola“ flagmanas pasižymi 6,7 colio įstrižainės ekranu, o jo raiška –  Full HD+. Tokia sąlyginai žema rezoliucija buvo pasirinkta siekiant taupyti bateriją, o tai kompensuojama 90Hz atsinaujinimo dažniu. Ekrano kairiajame viršutiniame kampe esančioje skylutės formos išpjovoje įtaisyta priekinė kamera, o po ekranu – pirštų antspaudų skaitytuvas.

Viduje „Edge+” yra tikrų tikriausias čempionas. Gamintojas nusprendė netaupyti ir pasirinko geriausią iš geriausių „Snapdragon 865” procesorių, 12GB greičiausios LPDDR5 operatyviosios atminties ir 256GB UFS 3.0 vidinės talpyklos. Telefonas taip pat palaikys 5G ryšį, tačiau JAV rinkai skirta versija pasižymės milimetrinių bangų ir sub-6Ghz standartų palaikymu, o europiečiams teks tenkintis tik sub-6Ghz.


Parašyti komentarą