Patyrusio fotografo nuomone, geriausiai fotografuoja ne „iPhone” ar „Huawei”, o „Sony”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-19
0 Pasidalinimai
4146 Peržiūros

„Sony Xperia” „YouTube” kanale neseniai pasirodė vaizdo įrašas, kuriame profesionalus Kanados fotografas Nick Didlick kalba apie dar kol kas prekyboje nepasirodžiusio „Sony Xperia 1 II” flagmano kamerą. Didlick turi 40 metų darbo patirties fotožurnalistikoje ir sporto fotografijoje, tad vaizdo įraše daugiausia dėmesio skiria įvairioms telefono kamerų funkcijoms.

Fotografas savo darbe dažniausiai naudoja „Sony Alpha 9” serijos fotoaparatą, todėl džiaugiasi panašia fotografavimo patirtimi, kurią suteikia „Sony Xperia 1 II”. Akcentuojama, jog telefone profesionalams skirta „Photography Pro” aplikacija yra arskira nuo pagrindinės ir plačiosioms masėms skirtos kameros programėlės. Ji leidžia patogiai keisti tokius parametrus kaip ISO, užrakto greitis ir baltos spalvos balansas.

Šis modelis ypatingas ir tuo, jog tai yra pirmas „Sony” telefonas, kuriame naudojami „Zeiss” lęšiai. Be to, jo kamera gali sufokusuoti objektą ir sekti jo judėjimą, fiksuodama net iki 20 kadrų per sekundę. Iš fotografui patinkančių dalykų galima paminėti ir dedikuotą fotografavimo mygtuką. Didlick šiek tiek užsiminė ir apie didelį 6,5 colio įstrižainės OLED 4K raiškos ekraną, itin tinkamą patogiai peržiūrėti nuotraukas.

Primename, kad „Sony Xperia 1 II” nugarėlėje turi 4 objektyvų komplektą, kurį sudaro 12MP f/1,7 pagrindinis, 12MP f/2,4 trijų kartų priartinimui skirtas, 12MP itin plataus kampo ir 0,3MP „ToF” sensoriai. Telefonas buvo pristatytas vasario pabaigoje, tačiau gamintojas iki šiol delsia pradėti masinę prekybą. Apie „Sony Xperia 1 II” specifikacijas ir funkcijas plačiau galite paskaityti paspaudę šią nuorodą.

Šaltinis: GSMarena

Parašyti komentarą