„Poco“ ruošia ir dar vieną telefoną: pasklido gandai apie mistinį „Poco M2 Pro“ modelį

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-22
0 Pasidalinimai
110 Peržiūros

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ dukterinė įmonė „Poco“ per praėjusius metus nepristatė nei vieno išmaniojo telefono, o šiemet jų pristatyti du ir dar vienas turėtų pasirodyti visai netrukus. Internete jau kuris laikas netyla kalbos apie naująjį „Poco M2 Pro“, kuris debiutuoti turėtų jau visai netrukus.

Nors apie šį išmanųjį telefoną yra žinoma labai nedaug, tačiau vis garsiau kalbama apie tai, jog „M2 Pro“ modelis gali būti „F2 Pro“ įrenginio tęsinys. Dar nepristatytas „Poco“ įrenginys buvo pastebėtas „Bluetooth SIG“ sertifikavimo duomenų bazėje, kuri atskleidė, jog šis modelis naudos „Bluetooth 5.0“ technologiją. Kol kas tai vienintelė žinoma naujojo telefono savybė.

Manoma, jog „Poco“ gali pristatyti analogišką variantą „F2 Pro“ modeliui, tačiau jis galimai bus skirtas kitiems regionams. Neatmetama galimybė, jog tai bus ir vidutinės klasės telefonas, kuris taip pat buvo pristatytas kiek anksčiau. Internete sklando gandai, kad „Poco“ gali pristatyti telefoną, kuris būtų analogiškas „Redmi Note 9 Pro“ modeliui. Kaip bebūtų, šiuo metu daugiau informacijos apie tai nėra, o mes siūlome prisiminti naujojo „Poco F2 Pro“ specifikacijas, kurios galimai bus analogiškos kaip ir dar vieno naujo gamintojo produkto.

Visų pirma, „POCO F2 Pro” išaugo plastikinius pirmtako rūbus ir apsivilko prabangesnį metalo ir stiklo drabužį. Ekranas taip pat žengė didelį žingsnį į priekį - senstelėjusią IPS matricą pakeitė 6,67 colio įstrižainės OLED ekranas, galintis pasigirti net 500000:1 siekiančiu kontrasto lygiu ir net 1200 nitų šviesumu. Be to, buvo atsikratyta išpjovos - tai pavyko padaryti pasitelkus „Xiaomi Mi 9T Pro” panaudotą iš viršutinės briaunos pakylantį priekinės kameros mechanizmą.

Viduje, kaip ir galima tikėtis, randame viską, kas šiuo metu geriausia. Galingiausias „Snapdragon 865” procesorius ir „Adreno 650” grafikos plokštė, kurios tvarkyklės (angl. drivers) pirmąkart istorijoje bus atnaujinamos - tai turėtų užtikrinti dar geresnį telefono ilgaamžiškumą ir spartų veikimą net po kelerių naudojimo metų.

Galinėje dalyje atsidūrė ir visiškai naujas 4 kamerų komplektas. Jį sudaro 64MP pagrindinis, 13MP itin plataus kampo, 5MP priartinimo/makro ir 2MP gylio sensoriai. Priekinė kamera, montuojama iškylančiame mechanizme, pasižymi 20MP raiška.

Ištvermingą veikimą užtikrins didelė 4700mAh baterija, palaikanti 33W greitą laidinį įkrovimą.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Poco F2 Pro