Prieš kelis mėnesius pristatytas „Samsung Galaxy A41“ pakeliui į Europą: paaiškėjo jo kaina ir netrukus turėtų pasirodyti Lietuvoje

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-18
0 Pasidalinimai
1088 Peržiūros

Dar kovo mėnesį Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ pristatė naują vidutinės klasės išmanųjį telefoną „Galaxy A41“. Telefonas iš pradžių buvo pademonstruotas Japonijoje, o praėjus keliems mėnesiams nuo pristatymo – pradėjo savo kelionę į Europą.

Nors kol kas išlieka neaišku ar šis įrenginys pasirodys ir Lietuvoje, tačiau Nyderlanduose jau prasidėjo išankstiniai „Samsung Galaxy A41“ modelio pardavimai. „Samsung“ naujiena pastarosios šalies prekybos vietose parduodamas už 299 eurų ir atrodo kaip tikrai įdomus pasiūlymas tiems, kurie ieško vidutinės klasės telefono. Dar kartą pažvelkime į šio išmaniojo savybes.

Naujasis „Samsung Galaxy A41“ yra akivaizdžiai atnaujintas „Galaxy A40“ modelio variantas. Pirmasis skirtumas tarp šių išmaniųjų telefonų – didesnis 6,1 colių įstrižainės ekranas su Full HD+ raiška. Nesunku pastebėti ir tai, jog naujasis modelis turi vandens lašo formos išpjovą, kurioje įmontuota kamera asmenukėms, pasižyminti 25 MP raiškos jutikliu.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra image-177.png

Išmanusis telefonas veiks su „MediaTek Helio P65“ procesoriumi bei turės 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties. „Samsung Galaxy A41“ veikimu rūpinsis 3500 mAh talpos baterija su 15 W greituoju įkrovimu. Kaip galite matyti iš šio įrenginio nuotraukų, nugarėlėje rasime trigubą kamerų konfigūraciją.

„Galaxy A41“ modelio nugarėlę puoš pagrindinė kamera su 48 MP raiškos vaizdo jutikliu, o greta rasime ir 8 MP plataus kampo bei 5 MP gylio sensorius. Verta paminėti ir tai, jog šis telefonas turi IP68 sertifikatą, kas rodo jo atsparumą dulkėms bei vandeniui. „Samsung“ šį įrenginį parduos su jau įdiegta „Android 10“ operacinės sistemos versija bei „One UI 2.0“ vartotojo sąsaja.

Pirkėjai galės rinktis iš trijų „Galaxy A41“ modelio spalvinių variantų – mėlynos, juodos arba baltos. Kaip jau minėjome, Nyderlanduose išmanusis šiuo metu kainuoja 299 eurus, tačiau bent jau kol kas vyksta išankstiniai jo pardavimai. Nors informacijos apie jo pasirodymą Lietuvoje dar nėra, tačiau labai tikėtina, kad iki mėnesio pabaigos jis pasirodys ir mūsų rinkoje.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy A41