„Redmi Note 8 Pro“ sutriuškino „Samsung“ flagmaną: sužinokite kuo 211€ kainuojantis telefonas pranašesnis už „Galaxy S20 Plus“

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-11
0 Pasidalinimai
83 Peržiūros

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ sukurtas „Redmi Note 8 Pro“ išmanusis telefonas – vienas populiariausių vidutinės klasės įrenginių 2019 metais. Telefonas veikia su „MediaTek Helio G90T“ procesoriumi, o internete jį galima įsigyti vos už maždaug 211 eurų.

Kaip Jums skamba tai, jog telefonas, kurio kaina vos viršija 200 eurų žaidimų testuose sugeba nugalėti tokius flagmanus kaip „Samsung Galaxy S20 Plus“, kurio kaina yra bent keturis kartus didesnė?

„YouTube“ apžvalgininkas Chong Li visai neseniai paskelbė vaizdo įrašą, kuriame lygina „Redmi Note 8 Pro“ ir „Galaxy S20 Plus“ išmaniųjų telefonų galimybes žaidimų metu. Autorius žaidė „PUBG Mobile“ žaidimą su aukščiausios grafikos nustatymais. Ir rezultatai yra mažų mažiausiai neįtikėtini.

„Redmi Note 8 Pro“ su „MediaTek“ procesoriumi nugalėjo „Galaxy S20 Plus“ flagmaną, kuris veikia su „Exynos 990“ mikroschemų rinkiniu. „Xiaomi“ sukurtas telefonas sugebėjo viso testo metu, kuris truko 30 minučių, išlaikyti 60 kadrų per sekundę, o „Samsung“ flagmanas jau po dešimties minučių sumažino kadrų skaičių iki 50.

https://www.youtube.com/watch?v=dZn_4NHHgwQ

Ir jeigu sekate informacijos srautus apie „Exynos“ procesorius – tokie rezultatai tikriausiai neturėtų būti labai didelė staigmena. Mažėjantis kadrų per sekundę skaičius rodo, jog lustas turi problemų su perkaitimu. Tai ypatingai jaučiama naujausiuose „Galaxy S20“ serijos flagmanuose, kurie naudoja „Exynos 990“ lustą. Žinoma, reikėtų nepamiršti, jog Pietų Korėjos milžinė turi du skirtingus variantus – vienas jų naudoja mūsų minimą procesorių, o JAV rinkoje yra parduodami modeliai su „Snapdragon 865“ lustais, kurie demonstruoja nepalyginamai geresnius rezultatus.

Kaip žinia, Lietuvoje parduodami „Samsung“ flagmanai visuomet naudoja „Exynos“ procesorius, o tai pastaraisiais metais tampa vis didesnė didžiausio išmaniųjų telefonų gamintojo problema. Tiesa, internete jau kuris laikas sklinda informacija, jog „Galaxy Note 20“ serijos telefonai naudos naująjį „Exynos 992“ lustą, kuris naujausiais duomenimis yra gerokai pranašesnis už „Snapdragon 865“.

Kaip vertinate aukščiau esančio testo rezultatus? Ar jie Jus stebina? Taip pat norime paminėti, jog norėdami įsigyti „Redmi Note 8 Pro“ – tai padaryti galite paspaudę čia. „Gearbest“ šiuo metu šį telefoną parduoda už 211,44 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GBNOTE8P2.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Redmi Note 8 Pro


250€