„Sony“ turi kuo pasidžiaugti: „PlayStation 4“ konsolė pasiekė įspūdingą pardavimų skaičių

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-14
0 Pasidalinimai
26 Peržiūros

Šiandien jau rašėme apie tragiškus „Sony“ išmaniųjų telefonų pardavimus, tačiau kartu su blogomis naujienomis, gamintojas turi ir gerokai džiugesnių skaičių. Žinoma, jie nesusiję su telefonais. Paaiškėjo, jog „PlayStation 4“ pardavimai šių metų pradžioje – itin džiuginantys.

Pranešama, jog gamintojas per pirmus tris šių metų mėnesius pardavė 1,5 mln. konsolių, o bendras jų pardavimų skaičius jau viršijo ir 110 mln. vienetų. Į šią pardavimų statistiką patenka ir „Sony PlayStation 4 Pro“ modeliai. Tiesa, nors skaičiai atrodo pakankamai gerai, tačiau jie yra mažesni nei praėjusiais metais.

Praėjusių metų pradžioje „Sony“ sugebėjo parduoti 2,6 mln. vienetų savo ketvirtos kartos žaidimų konsolių. Tačiau žvelgiant į šių metų rezultatus reikėtų nepamirši keletos faktorių. Pirmas jų – COVID-19 pandemija, kuri gerokai apkarpė daugumos gamintojų pajamas. Antrasis – jau visai netrukus pasirodanti naujos kartos „PlayStation“ konsolė.

Tikėtis, jog „PlayStation 4“ dar sugebės pagerinti kažkokius pardavimų rekordus – naivu. Tai reiškia, jog „PlayStation 2“ ir „Nintendo DS“ ir toliau išlieka populiariausiomis konsolėmis, kurios buvo parduotos, atitinkamai, 157 ir 155 mln. kartų. „Game Boy“ rikiuojasi trečioje pozicijoje su 118 mln. parduotų vienetų, o „PlayStation 4“ užima ketvirtą vietą.

Kaip skelbia kompanijos atstovai, „PlayStation 5“ pristatymas įvyks kaip ir planuota, o pasaulinė pandemija tam neturi ir neturės jokios įtakos.


Parašyti komentarą