Reklama

Telefonai.eu Jums siūlo galimybę reklamuotis mūsų portale. Remiantis „Google Analytics“ duomenimis, didžioji dalis mūsų auditorijos yra nuo 25 metų amžiaus, o didžiausią susidomėjimą keliančios temos susijusios, neabejotinai, su telefonais, automobiliais, kompiuteriais bei įvairiomis akcijomis ar nuolaidomis internetinėse parduotuvėse. Žemiau galite matyti reklaminių pozicijų kainoraštį, taip pat reklamų žemėlapį bei praėjusio mėnesio statistiką

Reklaminės pozicijos

Žemiau pateikiamos reklaminių pozicijų kainos, užsisakant reklamą 2022 metais. Norėdami pamatyti reklaminių pozicijų žemėlapį - spauskite čia. Jeigu domina reklama mūsų portale - kviečiame susisiekti el.paštu press@telefonai.eu, nurodant dominančią poziciją, laikotarpį. Užsakant reklamą ilgesniam laikotarpiui - taikomos nuolaidos, taip pat galimi individualūs reklaminiai pasiūlymai, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

PozicijaAtvaizdavimasReklamos tipasKaina
Pozicija A1Viršutinėje dalyje, visuose puslapiuoseReklaminis baneris1400 EUR / mėn.
Pozicija B1Visuose įrašuose, prieš turinio tekstąReklaminis baneris1000 EUR / mėn.
Pozicija B2Visuose įrašuose, po trijų paragrafųReklaminis baneris900 EUR / mėn.
Pozicija B3Visuose įrašuose, po šešių paragrafų ir daugiauReklaminis baneris800 EUR / mėn.
Pozicija B4Visuose įrašuose, tarp „Daugiau naujienų“Reklaminis baneris800 EUR / mėn.
Pozicija C1Visuose įrašuose, po dviejų paragrafųReklaminis tekstas, mygtukas550 EUR / mėn.
Pozicija C2Visuose įrašuose, po keturių paragrafųReklaminis tekstas, mygtukas450 EUR / mėn.

Reklaminiai tekstai ir pranešimai

Portale galimas ir reklaminių publikavimas. Jeigu norite, kad jūsų prekinis ženklas būtų labiau matomas, internautai plačiau sužinotų apie jūsų parduodamą produktą, teikiamą paslaugą ar pan. – tai puiki galimybė pasiekti didžiulę technologijų entuziastų bendruomenę.

Visi reklaminiai tekstai publikuojami kartu su bendru srautu, taip pat 24 valandas atvaizduojami viršutiniame naujienų lange. Visi užsakomieji tekstai žymimi „Partnerio turinio“ žyma.

Kaina: 150 EUR / pranešimas.

Pranešimų spaudai ir kitų tekstų rašymas

Reikalingas pranešimas spaudai ar kitas su technologijomis susijęs tekstas? Mūsų komanda paruoš profesionalų straipsnį reikiama tema. Jeigu jums reikalinga tokia paslauga – susisiekite su mumis el.paštu press@telefonai.eu, laiške nurodant kuo daugiau informacijos kokio pobūdžio tekstas reikalingas.

Kaina: derinama individualiai.

Įrenginių apžvalgos

Jūsų atstovaujama arba valdoma bendrovė pristatė naują produktą? Mes galime jį išbandyti ir savo nuomone pasidalinti portale. Įrenginių apžvalgos rengiamos neatlygintinai, neatsižvelgiant į gamintojo pageidavimus ir yra publikuojamos be gamintojo patvirtinimo.

Jeigu turite produktą, kurį norėtumėte, jog išbandytumėme – susisiekite el.paštu press@telefonai.eu.

Rubrikų rėmimas

Telefonai.eu portalas nuolat auga ir tuo pačiu plečiamas mūsų temų sąrašas. Mes esame suinteresuoti savo skaitytojams pateikti kuo daugiau informacijos apie juos dominančias technologijas – pradedant smulkiais elektronikos produktais ir baigiant automobiliais, lėktuvais ir pan.

Mes nuolat ieškome kas norėtų prisidėti prie šio projekto augimo ir taip pat galime pasiūlyti išskirtines sąlygas įmonėms ar asmenimis, kurie norėtų prisidėti prie vienos ar kitos rubrikos plėtojimo. Jeigu jus domintų tokia galimybę – susisiekite su mumis el.paštu press@telefonai.eu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas