Rytojaus pristatymo belaukiant: aiškėja „Google“ naujienos specifikacijos ir kaina, kuri nustebins daugelį

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-02
Rytojaus pristatymo belaukiant: aiškėja „Google“ naujienos specifikacijos ir kaina, kuri nustebins daugelį
0 Pasidalinimai
532 Peržiūros

Banggood

„Google“ šiemet pretenduoja laimėti titulą už ilgiausiai nepristatytą išmanųjį telefoną, kuriuo turėtų tapti „Pixel 4a“ modelis. Apie šį vidutinės klasės įrenginį įvairiausios kalbos sklinda dar nuo metų pradžios, tačiau panašu, jog laukti jo pristatymo liko visai nebedaug.

Tikėtina, kad oficialus „Google Pixel 4a“ išmaniojo telefono pristatymas įvyks jau rytoj, o dar prieš tai paaiškėjo ir pagrindinės jo specifikacijos, galima kaina ir regionai, kur šis įrenginys bus prieinamas. Socialiniame tinkle „Twitter“ pasirodė informacija, jog „Google“ naujiena turės 5,81 colių įstrižainės OLED ekraną su nedideliu kameros iškirpimu kairiajame ekrano kampe.

Pranešama, jog „Google Pixel 4a“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 730“ procesoriumi bei turės 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Šio vidutinės klasės įrenginio nugarėlėje – 12,2 MP raiškos vaizdo jutikliu pasižyminti kamera, kuri taip pat palaikys „Dual Pixel Phase Detection“ bei OIS galimybes. Priekinėje dalyje turėtumėme rasti 8 MP asmenukių kamerą.

„Google Pixel 4a“ taip pat turės 3140 mAh talpos bateriją su 18W greituoju įkrovimu. Šis modelis taip pat išlaikys ir vieną iš vizitinių „Google“ įrenginių kortelių – tai stereo garsiakalbiai. Pranešama, kad išmanusis kainuos maždaug 297 eurus, o jį įsigyti galima bus JK, Airijoje, Vokietijoje, Australijoje, Japonijoje ir JAV. Labai tikėtina, jog vėliau šis įrenginys taps prieinamas ir kituose regionuose.

Verta paminėti, jog „Google“ planuoja pristatyti ir vidutinės klasės įrenginį su 5G ryšio palaikymo galimybe. Remiantis Ishano Agarwalo pateikiama informacija, tai turėtų įvykti kiek vėliau. Manoma, kad „Google“ 5G įrenginį pristatys kartu su „Pixel 5“ serijos telefonais šį rudenį. Tokio modelio kaina gali siekti 425 eurus.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga