Iš Vokietijos sandėlio, tiesiai į jūsų namus: itin kokybiškas lazerinis nivelyras dabar parduodamas už juokingą kainą

Iš Vokietijos sandėlio, tiesiai į jūsų namus: itin kokybiškas lazerinis nivelyras dabar parduodamas už juokingą kainą

Partnerio turinys

, atnaujinta 2022-05-16, 12:45

Žmonės, kurie dirba statybose ar užsiima kita veikla, kur reikalingas itin tikslus matavimo įrenginys – nivelyras yra puiki opcija. Tai yra sąlyginai nebrangus optinis, skaitmeninis ar lazerinis matavimo įrenginys, skirtas nustatyti žemės taškų aukščių skirtumams ar nužymėti horizontalius bei vertikalius paviršius. Šis prietaisas yra reikalingas tada, kai reikia atlikti tam tikrus žemės matavimus ar žymėjimus.

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar galima įsigyti „KKmoon Multifunctional 3D 12 Lines Laser Level Tool“, kurio kaina siekia vos 46,69 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta paminėti, jog produktas jus pasieks iš Europoje esančio sandėlio, kas garantuoja itin greitą pristatymą. Pasinaudoję pasiūlymu, kurį rasite paspaudę čia, tikrai nenusivilsite.

E15133EU-1-67b2-u0Dt

„KKmoon Multifunctional 3D 12 Lines Laser Level Tool“ turi 3000 mAh talpos bateriją, kuri užtikrins ilgą šio įrenginio veikimą. Gamintojo teigimu, pilno įkrovimo pakaks nuo 3 iki 8 valandų, kas leis pamiršti itin dažną nivelyro įkrovimą. Verta pastebėti ir tai, jog pats prietaisas – itin kompaktiško dydžio.

E15133EU-1-67b2-J9hK

Remiantis gamintojo pateikiama informacija, šis nivelyras yra 141 x 82 x 123 mm dydžio. „KKmoon Multifunctional 3D 12 Lines Laser Level Tool“ ant savo korpuso turi ir visus reikiamus valdymo mygtukus, taip pat įjungimo ar išjungimo svirtelę. Būtina paminėti ir tai, jog šis prietaisas atkeliaus su itin patogia dėžute, kur galėsite laikyti visas jo dalis ir komponentus.

E15133EU-1-67b2-wfmX

Nors šis prietaisas kainuoja mažiau nei 50 eurų, tačiau šis nivelyras yra itin plačiai panaudojamas. Vienas didžiausių jo privalumų – 12 linijų žalios spalvos nivelyrai, kas praplečia jo panaudojimo galimybes ir suteikia galimybę atlikti net ir sudėtingiausius matavimus.

E15133EU-1-67b2-HN47

Kaip jau minėjome, „KKmoon Multifunctional 3D 12 Lines Laser Level Tool“, kurio kaina siekia vos 46,69 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta paminėti, jog produktas jus pasieks iš Europoje esančio sandėlio, kas garantuoja itin greitą pristatymą. Pasinaudoję pasiūlymu, kurį rasite paspaudę čia, tikrai nenusivilsite.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas