Lietuva dar to neregėjo: siūloma užsisakyti USB laidų ir kitų prekių vos už 8 centus

Internetinėje erdvėje galima rasti pačių įvairiausių elektronikos produktų, o bene didžiausias pasirinkimas – ieškantiems priedų išmaniajam telefonui. Gausybė dėkliukų, ekrano apsaugų ar įvairiausių papildomų kitų aksesuarų. Šiandien turime Jums specialų pasiūlymą, kurio metu galėsite nusipirkti du naudingus produktus už simbolinę kainą.

Mūsų naujasis partneris „Wiibuying” naujiems klientams šiuo metu taiko ypatingą akciją, kuri leidžia kiekvienam reikalingų prekių įsigyti už labai nebrangiai. Žemiau pateikiame Jums du šio pardavėjo pasiūlymus, o norint juo pasinaudoti – reikia užsiregistruoti pardavėjo svetainėje ir prieš atsiskaitant nurodyti tinkamą nuolaidos kodą, kas leis Jums įsigyti pateikiamus produktus už centus.

Ypatingas USB laidas

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą WIINCOD01, specialų USB laidą su kampu pakreipta jungtimi galite įsigyti vos už 0,08 euro. Į kainą jau įskaičiuotas ir nemokamas siuntimas į Lietuvą.

Jeigu kada nors teko žaisti arba tiesiog įprastai naudotis telefonu jam kraunantis, greičiausiai žinote, kaip smarkiai trukdo kyšantis laidas. Laimė, šiandien turime šios problemos sprendimą. Kabelis su kampu pakreipta jungtimi leis išvengti visų minėtų nepatogumų, tad norint pasinaudoti išmaniuoju nekils minčių ištraukti jį iš įkrovimo lizdo.

Be to, mūsų siūlomas laidas yra labai dailus ir padengtas specialiu pluoštu, kuris apsaugo nuo greito susidėvėjimo ir plyšimo, todėl už juokingą sumą galite įsigyti labai patogų ir patvarų aksesuarą. Laidą galima įsigyti tiek su „iPhone”, tiek su „Androidp” telefonams tinkančia jungtimi.

LED skaitymo lemputė

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą nurodę nuolaidos kodą WIIQYWR7, nešiojamą LED lemputę, kuri jungiasi per USB lizdą, galėsite įsigyti vos už 0,08 euro. Į šio pasiūlymo kainą jau įskaičiuotas nemokamas siuntimas į Lietuvą.

Ši lemputė itin kompaktiška, o jos svoris siekia vos 18 gramų. Jeigu dažnai skaitote tamsoje – tai gali būti itin naudingas pirkinys, kuris galės veikti prijungus prie kompiuterio ar kito įrenginio, kuris turi USB jungtį. Verta paminėti ir tai, jog prieš perkant galėsite pasirinkti iš dešimties skirtingų spalvų.

Kaip jau minėjome, „Wiibuying“ specialiais pasiūlymais gali pasinaudoti visi registruoti vartotojai. Verta paminėti, jog šioje parduotuvėje galima atsiskaityti pasinaudojant „PayPal“ apmokėjimo sistema, kas užtikrina saugų atsiskaitymą.

Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas