Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Pasirūpinkite namų saugumu vos už 12 eurų: šią stebėjimo kamerą sau leisti gali kiekvienas

Pasirūpinkite namų saugumu vos už 12 eurų: šią stebėjimo kamerą sau leisti gali kiekvienas

Ignas Petrikonis

2021-03-06, 17:58

Prieš kelias savaites Lietuvą drebinęs „CityBee” kibernetinio išpuolio skandalas daugeliui mūsų priminė, kad saugumu reikia rūpintis nuolatos. Nesvarbu, ar esi didelė bendrovė, ar tik eilinis pilietis, apsauga nuo įvairių rizikų reikia rūpintis ne po fakto, o taikos ir ramybės metu. Šia ypatinga proga savo skaitytojams norėtume priminti ne tik apie kibernetinį, bet ir fizinio turto saugumą, kurį užtikrinti gali vienas nebrangus įrenginys.

Paspaudę šią nuorodą nuotoliniu būdu FullHD kokybės vaizdą per Wi-Fi transliuojančią ir naktinio matymo funkciją turinčią „Gocomma A9 mini” stebėjimo kamerą galite įsigyti vos už 11,65 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas, o maža prekės vertė padės išvengti bet kokių mokesčių Lietuvoje.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Daugiau apie „Gocomma A9 mini”

Pagrindinis „Gocomma A9 mini” dizaino aspektas yra jos miniatiūriškumas. Apvali kamerytė, kurios liežuvis net nesiverčia vadinti kamera, telpa dar dviejų jūsų rankos pirštų ir yra mažesnė už gerai prinokusį mandariną. Tačiau tokia išvaizda turi svarbią paskirtį - ji leis įrenginį įtaisyti netikėčiausiose ir slapčiausiose vietose.

210217-180528

Gamintojas demonstruoja, kad „Gocomma A9 mini” idealiai įsitaisys lentynoje tarp knygų. Taip pat nugarėlėje montuojami magnetai leis kamerėlę pritvirtinti prie metalinių objektų ar netgi šaldytuvo. Na, o esant reikalui netgi įmanomas tvirtinimas prie namo sienos, pasitelkiant specialią kojelę.

210217-180553

Kaip veikia šis produktas? Kameroje montuojamas Wi-Fi modulis leidžia ją išmaniuoju telefonu (tiek „Android”, tiek „iPhone) prijungti prie namų interneto tinklo ir per specialią aplikaciją stebėti jos filmuojamą vaizdą bet kur ir bet kada. Netgi jei neturite Wi-Fi, matyti vaizdą telefone vis tiek galėsite matyti -„Gocomma A9 mini” geba sukurti nuosavą tinklą, prie kurio galite prijungti išmanųjį. Beje, prie programėlės galite prijungti net kelias kameras ir patogiai stebėti vaizdą iš bet kurios. Filmuota medžiaga taip pat gali būti įrašoma ir į „microSD” kortelę, kurios lizdas matomas korpuse.

210217-180719

Intuityviai iš tokio pigaus produkto sunku tikėtis puikios filmavimo kokybės, tačiau „Gocomma A9 mini” sugeba nustebinti ir čia. Vaizdą ji geba įrašinėti FullHD raiška, o jos matymo kampas siekia 150 laipsnių. Kitaip tariant, kamerytė gebės apžvelgti praktiškai visus kambario kampus ir tai darys aiškiai. Žodžiu, nekils problemų įžiūrėti, kas vyksta jūsų būste.

210217-180756

Iš kitų svarbių dalykų galima paminėti naktinį matymą. Ne paslaptis, kad dauguma nusikaltimų įvyksta tamsoje, tad „Gocomma A9 mini” montuojamas infraraudonųjų spindulių apšvietimas užtikrins, kad net ir tamsoje gebėtumėte įžiūrėti aiškų juodai baltą vaizdą. Beje, programėlėje galima užprogramuoti, kad filmavimas būtų automatiškai pradėtas tik tuomet, kada kameros jutiklis aptinka judesį.

210217-180831

Vis dėlto turbūt kyla klausimas, kur tokį daiktą panaudoti. Iš esmės, panaudojimo scenarijų yra sunkiai suskaičiuojama galybė. Pavyzdžiui, kamerą galite pastatyti kambaryje, kai paliekate išdykusį šunį vieną namuose, taip pat galite ja stebėti, ar jūsų vaikas atsakingai mokosi nuotolinio mokymo metu, o ne tinginiauja. Taip pat „Gocomma A9 mini” gali padėti, jei giminėje turite vienišų senolių ir baiminatės, kad jiems gali sutrikti sveikata ir nebus, kas iškviečia pagalbą.

210217-180901

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą nuotoliniu būdu FullHD kokybės vaizdą per Wi-Fi transliuojančią ir naktinio matymo funkciją turinčią „Gocomma A9” stebėjimo kamerą galite įsigyti vos už 11,64 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas, o maža prekės vertė padės išvengti bet kokių mokesčių Lietuvoje. Žodžiu, tikrai reikalingas daiktas už sunkiai suvokiamai mažą kainą. Tikrai nepraleiskite šio pasiūlymo.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas