Technologijos

Pasiūlymas, kurio privalo pasinaudoti kiekvienas technologijų entuziastas: įspūdingą 3D spausdintuvą dabar galima įsigyti už juokingai žemą kainą

Prieš keletą metų 3D spausdintuvai skambėjo kaip itin sudėtingi ir brangūs įrengimai, kuriuos gali turėti tik mokslinės laboratorijos ir didelės įmonės. Vėliau jie pradėjo pigti ir belstis į mokyklas bei kitas valstybines įstaigas.

Pasiūlymas, kurio privalo pasinaudoti kiekvienas technologijų entuziastas: įspūdingą 3D spausdintuvą dabar galima įsigyti už juokingai žemą kainą

Nespėjome nė pajusti, o šiandien 3D spausdintuvai kainuoja maždaug tiek, kiek geros kokybės popierių spausdinantys jų analogai. Būtent vieną tokių norėtume pasiūlyti ir savo skaitytojams.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Paspaudę šią nuorodą „Creality 3D Ender-3” 3D spausdintuvą galite įsigyti vos už 134,49 eurus. Geriausia dalis yra tai, kad ši nemažai sverianti prekė bus pristatyta iš Vokietijoje esančio sandėlio, tad ji jus pasieks greitai ir be jokių papildomų mokesčių.

Daugiau apie „Creality 3D Ender-3”

Visų pirma, reikėtų žinoti, kad „Creality 3D Ender-3” sveria beveik 8 kilogramus, o jo matmenys siekia 44 x 41 x 46,5 cm. Be to, įrenginys susideda vos iš kelių dalių, tad jį labai lengvai surinksite, o tvarkinga konstrukcija tarnaus patikimai ir negadins jūsų interjero. 3D spausdintuvas turi 22 x 22 x 25 cm spausdinimo erdvę, o tai reiškia, kad jūs galėsite spausdinti tokio paties dydžio daiktus.

„Creality“ sukurtas 3D spausdinimo prietaisas valdomas specialiu ratuku ir LCD ekranu. Jame rasite visas „D Ender-3“ modelio funkcijas ir galėsite atlikti visus reikiamus veiksmus. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys palaiko SD atminties korteles, iš kurių galima spausdinti norimus daiktus. Nors spausdintuvas yra pakankamai pigus, tačiau turi ir keletą labai naudingų savybių

„Creality 3D Ender-3” palaiko „Power loss recovery“ funkciją. Tai reiškia, jog įvykus nenumatytiems dalykams, pavyzdžiui, dingus elektrai, vėliau spausdinimo darbai bus pratęsti nuo tos vietos, kur jie sustojo. Be to, šis įrenginys be sustojimo gali veikti net 200h, tad juo galėsite spausdinti sudėtingus projektus. 3D spausdintuvas taip pat turi šildomą darbastalį, kuris vos per 5 minutes gali pasiekti 110 laipsnių temperatūrą. Tokia savybė padeda pirmiems sluoksniams geriau prilipti.

Tačiau svarbiausias klausimas - o ką su juo veikti? Iš esmės, tokio daikto galimybės yra tiesiog beribės. Internete gausu įvairiausių daiktų brėžinių, kuriuos galima nemokamai atsisiųsti. Pavyzdžiui, galite spausdinti apsauginius veido skydelius arba staiga sugadinus telefono dėklą, atsispausdinti naują. Taip pat jeigu turite vaikų, tai bus puikus mokomasis užsiėmimas, galintis sudominti mažuosius technologijomis ir nudžiuginti juos įvairiais žaislais ar kitais niekučiais.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą „Creality 3D Ender-3” 3D spausdintuvą galite įsigyti vos už 134,49 eurus. Geriausia dalis yra tai, kad ši nemažai sverianti prekė bus pristatyta iš Vokietijoje esančio sandėlio, tad ji jus pasieks greitai ir be jokių papildomų mokesčių.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

atnaujinta 2023-05-23, 21:35

Temos

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas