„Garmin“ pristato naujovę nardymo mėgėjams: Descent Mk2 ir Descent Mk2i nardymo kompiuterius

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-22
„Garmin“ pristato naujovę nardymo mėgėjams: Descent Mk2 ir Descent Mk2i nardymo kompiuterius
0 Pasidalinimai
131 Peržiūros

„Garmin“ pristato naujovę nardymo mėgėjams: Descent Mk2 ir Descent Mk2i nardymo kompiuterius, taip pat Descent T1 siųstuvą. Šiais naujoviškais nardymo prietaisais fiksuojami veiklos rodikliai tiek esant po vandeniu, tiek ant vandens. Jie yra tinkami profesionaliam nardymui, prietaisai išsiskiria patogiu ir vandeniui atspariu dizainu, Descent Mk2 ir Descent Mk2i taip pat įdiegtos populiariausios „Garmin“ išmaniojo laikrodžio funkcijos, todėl jie yra vieni iš funkcionaliausių laikrodžio tipo nardymo kompiuterių pasaulyje.

„Dėl funkcijų, kurios fiksuoja veiklos rodiklius tiek esant po vandeniu, tiek ant vandens, Descent Mk2i ir Descent T1 siųstuvas yra labai pažangi naujovė, – sakė Danas Bartelas, „Garmin“ viceprezidentas, atsakingas už pasaulinius pardavimus. – Pritaikę turimas žinias apie jūros hidrolokatorius, galėjome sukurti savo SubWave hidrolokatorių technologiją, kuri nardymo srityje išplečia galimybių diapazoną ir nustato naują patikimumo standartą.“

Descent Mk2i laikrodžio tipo nardymo kompiuteris suderinamas su Descent T1 siųstuvu, naudojantis Garmin SubWave hidrolokatoriaus duomenų tinklu, – naras gali gauti dar tikslesnius duomenis apie talpyklos slėgį, likusį deguonį ir jo suvartojimo greitį. Nardymo kompiuteris vienu metu gali kontroliuoti iš penkių Descent T1 siųstuvų gaunamus duomenis apie talpyklos slėgį, esant 10 metrų atstumu, – tai idealus sprendimas nardymo instruktoriams. 

Laikrodžiai yra su povandeniniu trijų ašių kompasu, kuris parodo gylį, nardymo laiką, temperatūrą, kilimo ir nusileidimo greitį, informaciją apie dujų mišinį, dekompresiją, saugos lygį ir daugelį kitų dalykų. Visi šie duomenys pateikiami 1,4 colio spalvotame ekrane, kuriame jie matomi ir saulės šviesoje ir kuris yra 36 % didesnis nei senesnio Descent Mk1 prietaiso. Nardymo duomenys automatiškai įrašomi Garmin Dive nemokamoje taikomojoje programoje ir pateikiama išsami sesijos analizė. Laikrodžiui esant suderinamam su Garmin inReach palydoviniu komunikatoriumi, galima greitai siųsti ir gauti pranešimus naudojant laikrodį Descent Mk2 arba Mk2i, taip pat prireikus suaktyvinamas interaktyvus SOS protokolas. 

Sausumoje Descent Mk2 ir Mk2i veikia kaip aukščiausios klasės daugiafunkcis GPS išmanusis laikrodis: GNSS multipalaikymas, spalvoti žemėlapiai ir visos populiariausios „Garmin“ išmaniųjų laikrodžių funkcijas, įskaitant pranešimus apie skambučius ir žinutes, bekontakčio mokėjimo funkcija Garmin Pay, muzikos saugykla su atitinkamu paslaugų palaikymu ir pulso oksimetras, skirtas kraujo įsotinimui deguonimi matuoti.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga