Internetas Grenlandijoje: „Tele Greenland“ ir „SES“ pagerins jo prieinamumą atokiose vietose

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-10
Internetas Grenlandijoje: „Tele Greenland“ ir „SES“ pagerins jo prieinamumą atokiose vietose
0 Pasidalinimai
133 Peržiūros

Telekomunikacijų paslaugų įmonė „Tele Greenland“ kartu su pirmaujančia orbitinių palydovų operatore „SES“, kurios viena orbitinių palydovų stotis veikia Rygoje, patobulins interneto ryšio sprendimus Grenlandijoje. Tai pirmas žingsnis siekiant geresnių interneto sprendimų visiems 56 000 Grenlandijos gyventojų, ypač tose Rytų Grenlandijos vietose, kur kabelinio ryšio sprendimai neįmanomi.

Interneto paslaugų teikimas Grenlandijoje yra sudėtingas uždavinys, nes dėl geografinių priežasčių neįmanoma naudoti antžeminio tinklo technologijų. Be to, poliaratyje nėra pakankamai ir geostacionarių (GEO) palydovų. Bendradarbiaudama su „SES Networks“, „Tele Greenland“ investavo į palydovų pajėgumų bei būtinos antžeminės infrastruktūros gerinimą ir šias problemas išsprendė.

„Mes įsipareigojome turinio perdavimo sprendimus įgyvendinti net ir atokiausiose vietovėse, kur negalima diegti antžeminės infrastruktūros, ir džiaugiamės, kad partnerystė su „Tele Greenland“ padės užtikrinti aukštos kokybės interneto prieigą Rytų Grenlandijos žmonėms“, – teigė Antonio Bove, „SES Networks“ tinklo Europos direktorius.

Šiuo metu „SES“ geostacionarių orbitinių palydovų parkas, kurį sudaro 12 stočių, iš kurių viena veikia Rygoje, Zaķusaloje, iš viso perduoda 8330 televizijos kanalų visame pasaulyje, įskaitant 2923 aukštos raiškos, arba HDTV kanalus. SES transliuoja 53 „Ultra HD“ televizijos kanalus.

„SES“ orbitinių palydovų parkas perduoda vaizdo turinį 367 milijonams namų ūkių visame pasaulyje, įskaitant Latviją, Lietuvą ir Estiją.


Parašyti komentarą