Naujausia „Ring“ saugumo kamera skraidys po jūsų namus

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-25
Naujausia „Ring“ saugumo kamera skraidys po jūsų namus
0 Pasidalinimai
220 Peržiūros

„Ring“ naujausia namų apsaugos vaizdo stebėjimo kamera tiesiogine ta žodižio prasme skraidys po jūsų namus. „Always Home Cam“ yra autonominis bepilotis orlaivis, kuris gali skraidyti jūsų namuose, kad galėtumėte stebėti kurį tik norite namų kampelį, kai nesate namuose. Kuomet baigsite savo skrydį, „Always Home Cam“ grįš į savo stotele, kad įkrautų akumuliatorių. Tikimasi, kad jis bus pradėtas pardavinėti kitais metais ir kainuos 249,99 USD (apie 215 eur).

Jamie Siminoffas, „Ring“ įkūrėjas ir „vyriausiasis išradėjas“, sako, kad „Always Home Cam“ idėja yra suteikti daugybę stebėjimo kampų namuose ir kad nereiktų pirkti kelių kamerų namams. Dėka pažangos bepiločių orlaivių technologijose įmonė gali pagaminti tokį produktą ir priversti jį veikti kaip norima.

„Always Home Cam“ yra visiškai autonomiška skraidanti kamera, tačiau savininkai gali nurodyti, kur ir kaip skristi. Kai pirmą kartą gausite įrenginį, sukursite savo namų žemėlapį, kad kamera galėtų orientuotis ir atrasti geriausius kelius nuskristi į virtuvė ar miegamąjį. Dronui galima duoti komanda skristi kur jūs norite tuo metu arba galite jį užprogramuoti skristi, kai suveikia kažkuri apsaugos zona namuose. Įkrovimo stotelė užblokuoja kameros vaizdą, o fotoaparatas įrašo tik tada, kai yra skrydžio metu. Visa medžiaga skrydžio metu bus įrašoma.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„OnePlus 6“ gali būti pristatytas su pirštų antspaudų jutikliu po ekranu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Qualcomm“ ir toliau išlieka populiariausiu mobiliųjų lustų gamintoju Autorius: Admin
Naujiena
„Oppo“ jau šią vasarą ketina žengti į Europos rinką Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujausia „Android“ operacinės sistemos versija vis dar sunkiai randama išmaniuose įrenginiuose Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga