3D spausdintuvas, kurį privalo išbandyti kiekvienas pradedantysis: stulbinančiai žema kaina ir šaunios savybės

3D spausdintuvas, kurį privalo išbandyti kiekvienas pradedantysis: stulbinančiai žema kaina ir šaunios savybės

Partnerio turinys

Prieš keletą metų 3D spausdintuvai skambėjo kaip itin sudėtingi ir brangūs įrengimai, kuriuos gali turėti tik mokslinės laboratorijos ir didelės įmonės. Vėliau jie pradėjo pigti ir belstis į mokyklas bei kitas valstybines įstaigas. Nespėjome nė pajusti, o šiandien 3D spausdintuvai kainuoja maždaug tiek, kiek geros kokybės popierių spausdinantys jų analogai. Būtent vieną tokių norėtume pasiūlyti ir savo skaitytojams.

Mūsų partneriai „Cafago“ dabar siūlo įsigyti „FLSUN Q5 Delta“ 3D spausdintuvą, kuris parduodamas vos už 178,99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Negana to, pirkinys atkeliaus iš Europoje esančių sandėlių, o tai garantuoja ir itin greitą pristatymą. Žemiau rasite daugiau informacijos apie šį spausdintuvą, o jį įsigyti galite – paspaudę čia.

FLSUN-2

Visų pirma, „FLSUN Q5 Delta“ spausdintuvo surinkimas ir paruošimas darbui – itin paprastas. Įrenginys susideda vos iš kelių dalių, tad jį labai lengvai surinksite, o tvarkinga konstrukcija tarnaus patikimai ir negadins jūsų interjero. 3D spausdintuvas turi 32 x 32 x 71,5 cm spausdinimo erdvę, o tai reiškia, kad jūs galėsite spausdinti tokio paties dydžio daiktus.

„FLSUN Q5 Delta“ palaiko „Resume printing“ funkciją. Tai reiškia, jog įvykus nenumatytiems dalykams, pavyzdžiui, dingus elektrai, vėliau spausdinimo darbai bus pratęsti nuo tos vietos, kur jie sustojo. 3D spausdintuvas taip pat turi šildomą darbastalį, kuris vos per 5 minutes gali pasiekti 100 laipsnių temperatūrą. Tokia savybė padeda pirmiems sluoksniams geriau prilipti. Dar viena puiki savybė – titaninis ekstruderis.

FLSUN-3

Nors šis 3D spausdintuvas nėra itin brangus, tačiau jis aprūpintas ir spalvotu ekranu, kuris valdomas lietimu. Tai leis jums nesudėtingai valdyti „FLSUN Q5 Delta“ įrenginį, o daugelį užduočių bus galima atlikti vos vieno mygtuko paspaudimu. Akivaizdu, kad ieškantiems savo pirmojo tokio tipo produkto – tai turėtų būti pirkinys, kuris įsitaisytų pirmoje sąrašo vietoje.

FLSUN-4

Tačiau svarbiausias klausimas - o ką su juo veikti? Iš esmės, tokio daikto galimybės yra tiesiog beribės. Internete gausu įvairiausių daiktų brėžinių, kuriuos galima nemokamai atsisiųsti. Pavyzdžiui, galite spausdinti apsauginius veido skydelius arba staiga sugadinus telefono dėklą, atsispausdinti naują. Taip pat jeigu turite vaikų, tai bus puikus mokomasis užsiėmimas, galintis sudominti mažuosius technologijomis ir nudžiuginti juos įvairiais žaislais ar kitais niekučiais.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas