„Apple“ darbuotojai jau skambina pavojaus varpais: baiminamasi, jog yra daroma daugybę pinigų kainuosianti klaida

Pranešimai apie tai, kad „Apple“ kuria mišrios realybės (Mixed Reality – MR) akinius, pasirodė jau prieš kelerius metus, teigiama, kad prietaisas pagaliau bus pristatytas šių metų Pasaulinėje WWDC konferencijoje, kuri paprastai rengiama birželio pradžioje, ir bus išleistas iki 2023 m. pabaigos.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Apple“ darbuotojai jau skambina pavojaus varpais: baiminamasi, jog yra daroma daugybę pinigų kainuosianti klaida

Remiantis „The New York Times“ pranešimu, „Apple“ nerimauja, kad įrenginys bus didelė nesėkmė, o kai kurie mano, kad šis prietaisas yra būdas sau prisidaryti problemų. Nenuostabu, kad didelį susirūpinimą kelia maždaug 3 000 JAV dolerių kaina, kuri yra tris kartus didesnė nei aukštos klasės „Valve Index“ įrenginio. Leidinio kalbinti aštuoni „Apple“ darbuotojai teigė, kad jie taip pat nerimauja dėl MR įrenginio naudingumo ir jų nepatikrintos rinkos.

Kai kurie darbuotojai paliko projektą, nes abejojo jo potencialu, o kiti buvo atleisti dėl nepakankamos pažangos kuriant tam tikras funkcijas, įskaitant „Siri“ integraciją. Net „Apple“ vadovai turi abejonių dėl mišrios realybės įrenginio.

Pranešime patvirtinama, kad „Apple“ MR įrenginys atrodo kaip slidinėjimo akiniai, turi anglies pluošto rėmelį, yra šoninė pakuotė su baterija, pasauliui fiksuoti naudojama išorinė kamera ir du 4K ekranai. Naudotojai gali pasukti įrenginyje esantį „realybės ratuką“, kad padidintų arba sumažintų realiuoju laiku perduodamo vaizdo iš juos supančio pasaulio srautą.

„Apple“ savo MR ausines nori skirti menininkams, dizaineriams ir inžinieriams, kurie galės piešti ir redaguoti 3D erdvėje. Tikimasi, kad MR ausinės bus pristatytos birželio mėnesį, nors kai kurie darbuotojai mano, kad „Apple“ gali atidėti išleidimą, atsižvelgdama į pasaulio ekonomikos sukrėtimą.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas