„Apple“ ėmėsi netikėtų veiksmų: stabdo vienus darbus, jog galėtų ištaisyti anksčiau paliktas programinės įrangos klaidas

Internetinėje erdvėje nuolat aptarinėjami naujausi „Apple“ produktai, o vartotojai dažnai ne laukia ir naujos kartos programinės įrangos atnaujinimų. Šį rudenį daugelis „iPhone“ bei kitų JAV technologijos milžinės produktų turėtojų sulaukė didžiulių naujinių.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Apple“ ėmėsi netikėtų veiksmų: stabdo vienus darbus, jog galėtų ištaisyti anksčiau paliktas programinės įrangos klaidas

„Apple“ skiria didžiulį dėmesį dabartinės programinės įrangos tobulinimui, o ypatingai – įvairių spragų taisymui. JAV bendrovės technikai intensyviai dirba tam, jog išspręstų „iPhone“, „iPad“ įrenginiuose, o taip pat įmonės sukurtų laikrodžių, televizorių bei kompiuterių programinės įrangos problemas.

Remiantis naujausia informacija, šiuo metu vyksta tokie intensyvūs darbai, jog buvo nuspręsta pristabdyti kitus darbus, o konkrečiai – naujos kartos operacinių sistemų kūrimą. Kaip skelbia Markas Gurmanas iš „Bloomberg“, „Apple“ laikinai stabdo „iOS 18“, „macOS 15“, „watchOS 11“, o taip pat ir „tvOS 18“ programinės įrangos kūrimą.

Kupertino bendrovės darbuotojams buvo nurodyta sustabdyti visus darbus, kurie susiję su būsimomis programinės įrangos versijomis ir sutelkti visą dėmesį į dabartinių platformų trūkumų šalinimą bei našumo gerinimą.

„Apple“ vyresnysis viceprezidentas ir programinės įrangos vadovas Craigas Federighi pastaruosius metus stengiasi užtikrinti, jog būtų pašalintos įvairios klaidos, kurios aptinkamos „Apple“ operacinėse sistemose, o tai reiškia, kad kai kurių būsimų produktų kūrimą reikia sustabdyti. M.Gurmano kalbinti šaltiniai teigė, kad C.Federighi vadovaujama programinės įrangos inžinierių komanda rado per daug klaidų, kurių buvo nepastebėta atliekant vidinius bandymus.

Tiesa, tokie ateities operacinių sistemų kūrimo darbai yra sustabdyti tik keletui dienų. Pranešama, jog „Apple“ meistrai prie įprastinės darbų rutinos turėtų grįžti jau artimiausiu metu. Verta paminėti ir tai, jog dar praėjusį mėnesį buvo baigtos kurti pirmosios „iOS 18“, „iPadOS 18“ ir „macOS 15“ M1 versijos, tačiau tolesnis kūrimas buvo sustabdytas.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas